وام 2 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون و مبلغ اقساط آن

استادان دانشگاه‌ها، موسسات عالی آموزشی کشور و فرهنگیان آموزش و پرورشی که مشتری بانک توسعه تعاون هستند، امکان درخواست وام 2 میلیارد تومانی این مجموعه را دارند. این تسهیلات در قالب طرح «همراه فرهیختگان» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، اساتید مراکز آموزش عالی و معلمان به منظور دریافت وام طرح همراه فرهیختگان بانک توسعه تعاون باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. حداکثر مبلغ این تسهیلات برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی 2 میلیارد تومان، برای دیگر استادان دانشگاه‌ها 1 میلیارد و 500 میلیون تومان و برای معلمان 1 میلیارد تومان اعلام شده است. سود این تسهیلات 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 60 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای این وام، ارائه ضامن رسمی است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به حداکثر مبلغ وام، میزان سود و مدت زمان بازپرداخت آن، هر قسط 50 میلیون و 786 هزار و 291 تومان است. کل سود تسهیلات 1 میلیارد و 47 میلیون و 211 هزار و 291 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 3 میلیارد و 47 میلیون و 271 هزار و 291 تومان خواهد بود.

بخشی از اهداف بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون به منظور کارآفرینی بیشتر و ارائه خدمات مناسب به تعاونی‌ها و دیگر بخش‌ها مشغول فعالیت شد. هم اکنون کمک به حضور فعال تعاونی‌ها در بازار بورس، به کارگیری و استفاده از امکانات عملیات بانکی به منظور ارتقای ظرفیت بخش تعاونی و … از جمله اهداف این مجموعه است.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود جوایز و گواهینامه‌های زیادی به دست آورده که یکی از آن‌ها گواهینامه انطباق از سامانه مدیریت امنیت اطلاعات است. براساس این گواهی کلیه خدمات بانکی این مجموعه مورد تایید بوده و مطابق استانداردهای جهانی قلمداد می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک توسعه تعاون
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *