همکاری تاریخی تسلا و جنرال موتورز

تورهای مسافرتی لحظه آخر

خودروسازی جنرال موتورز طی توافقی همکاری خود با تسلا برای ادغام رابط استاندارد این شرکت در خودروهای برقی خود را اعلام کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید.

به گزارش کاماپرس، رابط تسلا قادر است مانند دو شاخه، وسیله نقلیه برقی را به ۱۲ هزار ایستگاه سوپرشارژر این شرکت در سراسر آمریکا متصل کند.

بیشتر بخوانید:

بر اساس توییت‌های منتشر شده توسط مدیر عاملان دو شرکت، ایلان ماسک و مری بارا، این همکاری بزرگ از سال ۲۰۲۵ کلید خواهد خورد.

راز آسمان پایتخت

در یک سرمایه گذاری جداگانه، جنرال موتورز همچنین با شش خودروساز بزرگ دیگر همکاری می‌کند با استفاده از استاندارد مشابه با تسلا رقابت کند.

به گفته آمار وزارت انرژی، از ۵۴ هزار ایستگاه شارژ فعال در ایالات متحده، تسلا تقریبا ۱۷ هزار ایستگاه را اداره می‌کند. لازم به ذکر است که بسیاری از ایستگاه‌های دیگر سرعت شارژ پایین‌تری نسبت به ایستگاه‌های تسلا دارند، بنابراین رقابت با این شرکت چندان آسان به‌نظر نمی‌رسد.

اخیرا توجه شرکت‌های خودروسازی و مقامات سازمان ملل به خودروهای هیبریدی برقی و پلاگین افزایش قابل‌توجهی داشته است. گفته می‌شود در صورت دستیابی به سهم ۶۰ درصدی برای این خودروها، از هم اکنون تا سال ۲۰۵۰ می‌توان تولید دی‌اکسیدکربن را بیش از ۶۰ میلیارد تن کاهش داد.

انتهای پیام

اوج آرام
دادپویان
ایده سبز
رایانه کمک
آهن رویال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز