همه آنچه باید درباره ازکی بدانید

استارتاپ ازکی

خرید بیمه‌نامه از شرکت‌های بیمه، مقایسه قیمت‌ها و خدمات آن‌ها با یکدیگر تا چندسال پیش میسر نبود؛ مگر اینکه یک نفر کفشی آهنی می‌پوشید، به نمایندگی‌های شرکت‌های مختلف بیمه مراجعه می‌کرد تا شاید می‌توانست لیست کاملی از خدمات و تعرفه‌ها تهیه کند؛ بعد تازه نوبت به مقایسه قیمت‌ها و خدمات می‌رسید!

البته مدتی است که این چالش‌های غیرممکن با پلت‌فرم « ازکی» از بین رفته و متقاضیان خرید بیمه‌نامه می‌توانند به صورت آنلاین خدمات شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنند.

کاماپرس در ادامه به ۹ نکته جالب درباره ازکی اشاره می‌کند که دانستن آن‌ها برای بیمه‌گزاران و همچنین شرکت‌های بیمه‌گر مفید خواهد بود:

۱. برند ازکی به شرکت ایمن سرمایه نوآوری ایران تعلق دارد و از سال 1397 کار خود را شروع کرد. در سه‌ماه تابستان همان سال، حدود 6 هزار و 500 نفر کاربر، خدمات بیمه از این مجموعه دریافت کردند و وب‌سایت این مجموعه روزانه حدود 12 هزار بازدید داشت.

۲. این برند به عبارت «از کی بیمه بگیریم» اشاره دارد؛ بنیان‌گذاران ازکی، تیم لطیف و رضا مفید هستند. آنها معتقدند اعداد بازار بیمه بسیار جذاب هستند و اگر شرکتی به یک یا حتی دو درصد این بازار دست پیدا کند، موفقیت بزرگی کسب کرده است.

آریاک سفر

۳. هدف موسسان ازکی نیز دست‌یابی به همین بازار است و قصد دارند به شرکت شناخته‌شده‌ای در حوزه فروش و مشاوره آنلاین بیمه تبدیل شوند.

۴. این مجموعه فعالیت خود را با مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه شروع کرد و در ادامه قصد دارد به مقایسه کالاها و خدمات از صنعت‌های دیگر بپردازد و امکان خرید آنلاین کالاهای مختلف را برای عموم فراهم کند.

۵. کاربران در این مجموعه می‌توانند اطلاعاتی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همین‌طور سرعت عمل شرکت‌های مختلف حوزه بیمه در ارائه خدمات به مشتریان، را به‌دست آورند.

۶. خدمات بیمه ازکی شامل بیمه‌های شخص ثالث، بدنه، مسافرتی، تکمیلی، عمر، موتور سیکلت، آتش‌سوزی و زلزله و سازمانی است.

۷. این مجموعه درخصوص بیمه‌های سازمانی نیز خدماتی از جمله درمان مرزنشینان، درمان تکمیلی شرکتی، کارفرما در قبال کارکنان در بخش ساختمانی و غیرساختمانی، آتش‌سوزی تجاری، اداری و صنعتی، مسئولیت آسانسور، برگزارکنندگان اردو، تور مسافرتی، کوهنوردی، خوابگاه‌ها، مراکز آموزشی، ورزشی، تمام خطر مهندسی در حوزه نصب و پیمانکاری، مسئولیت حرفه‌ای مهندسین، مسئولیت سایر و باربری ارائه می‌دهد.

۸. شرکت ازکی در زمینه ارائه محصولات و خدمات بیمه‌ای با شرکت‌های بیمه سامان، رازی، دی، دانا، پاسارگاد، پارسیان، ایران، البرز، آسیا، آسماری، نوین، ملت، سرمد و معلم همکاری دارد.

۹. در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه و دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که امسال برگزار شدند، شرکت ازکی نیز حضور داشت.

مرتبط با : ازکی
نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز