مدارک لازم برای دریافت وام بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یک بانک تخصصی است که عمده تسهیلات آن برای بهبود وضعیت کشاورزان و دامداران مورد استفاده قرار می‌گیرد. ضمن اینکه همین مجموعه در صورت کفایت منابع داخلی به گروه‌های دیگر هم وام پرداخت می‌کند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، آخرین خدمات تسهیلاتی بانک کشاورزی به دامداران اختصاص دارد که دامدار کارت نامیده می‌شود. این دامدار کارت به منظور خرید فوری نهاده‌های دامی در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار داده می‌شود و نرخ سود آن 10 درصد است. این وام به منظور جبران کمبود نقدینگی مشتریان برای خرید نهاده و افزایش کیفیت فرآورده‌های دامی تبیین شده است. البته دریافت هر نوع وامی از بانک کشاورزی به مدارک خاصی احتیاج دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت؛

اخبار مرتبط را بخوانید:

طرح حامی گندم

این وام به افرادی که شغل آن‌ها کشاورزی بوده و گندم کار باشند، تعلق خواهد گرفت. افرادی که خواهان این وام هستند باید در یکی از شعب بانک کشاورزی سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. ضمن اینکه اعتبارسنجی و داشتن ضامن معتبر هم برای دریافت این وام ضروری است.

طرح باران

افرای که خواهان این وام هستند باید در یکی از شعب بانک کشاورز حساب جاری بدون دسته چک باران با کوتاه مدت یک درصدی این طرح را داشته باشند. ارائه ضامن رسمی برای دریافت این نوع تسهیلات هم ضروری است.

طرح بانوی ایرانی

تمام بانوان ایرانی می‌توانند در طرح تسهیلاتی بانوی ایرانی شرکت داشته باشند. این وام به منظور حمایت از زنان ایرانی تبیین شده است. همه بانوان با افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری یک درصد بانوی ایرانی امکان دریافت این وام را دارند. این وام در قالب عقد مرابحه به مشتریان پرداخت می‌شود و نیازمند خواب سپرده است.

ارائه انواع تسهیلات به طرح‌های مناسب

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که به نحوی در کارهای تولیدی، خدماتی، امور بازرگانی- داخلی و خارجی- به ویژه زیربخش کشاورزی به فعالیت مشغول هستند یا قصد شروع آن را دارند، بر اساس تشخیص بانک می توانند از تسهیلات اعتباری بانک بهره‌مند شوند. شرط پرداخت تسهیلات، نداشتن تعهدات انجام نشده، بدهی سررسیده معوق و چک برگشتی به سیستم بانکی است.

در کل این تسهیلات به طرح‌هایی تعلق می‌گیرد که حسن شهرت و اهلیت صلاحیت اعتباری متقاضی یا ولی صغیر محرز باشد. تسهیلات مورد نظر در صورتی به تصویب خواهد رسید که طرح از لحاظ اقتصادی، فنی، مالی و حقوقی موجه با ضوابط اعتباری بانک منطبق باشد. حداکثر تسهیلات قابل پرداخت به هر شخص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط، براساس دستورالعمل‌های ابلاغی بانک مرکزی از طریق اداره کل اعتبارات هدایت سرمایه گذاری اعلام می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک کشاورزی
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

10 دیدگاه برای “مدارک لازم برای دریافت وام بانک کشاورزی

  1. علی گفته:

    سلام مدارک و درخواست‌های بانک خیلی سخت گیرانه است و به قول آن بنده خدا اگر کسی پول داشت میرفت می خرید و دیگر نمی‌خواست سود بانک بدهد ضمنا آورده اشخاص ب رای درخواست وام یک چیز بی خودی است فکر و چارهایمعقول بیاندیشید

  2. Erfan گفته:

    اگ کسی پول داشت میخرید دنبال وام نمی افتاد ،ثبت نام این وام هم جوری کردن سخت ی مشت مدارکی میخواد ک اصلا معلوم نیس از کجا باید بیاری میخواد هم اندازه پام خرج کنی تا وام بدن ،،،کی این دولت چیزیو ب نفع ملت خواسته ک حالا ب نفع دامدار ،کشاورز بدبخت بخواد فقط میخوان جیب مردم خالی کنن

  3. علی گفته:

    اگ کسی پول داشت میخرید دنبال وام نمی افتاد ،ثبت نام این وام هم جوری کردن سخت ی مشت مدارکی میخواد ک اصلا معلوم نیس از کجا باید بیاری میخواد هم اندازه پام خرج کنی تا وام بدن ،،،کی این دولت چیزیو ب نفع ملت خواسته ک حالا ب نفع دامدار ،کشاورز بدبخت بخواد فقط میخوان جیب مردم خالی کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.