مجلس با عیدی درخواستی کارگران موافق نیست؟!

ژیوار

نماینده کارگران قراردادی و شرکتی کشور گفت: از نمایندگان مجلس خاصه هیات رئیسه مجلس انتطار داریم شب عید، عیدی خوبی به کارگران بدهند و زمینه حذف پیمانکاران را در سال آینده فراهم کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس و به نقل از ایلنا، رامین اناری در این خصوص گفت: اظهارات در ارتباط با طرح تا حدودی متناقض است؛ نایب رئیس کمیسیون اجتماعی، هفته گذشته مصاحبه کرد و اظهار داشت 63 امضا برای بردن طرح به صحن علنی مجلس جمع آوری شده است. در ارتباطی که با نمایندگان مجلس داشتیم، به ما گفتند هنوز در حال جمع‌آوری امضا هستیم و سعی می‌کنیم قبل از پایان سال، طرح به صحن برود و تصویب شود.

او همچنین گفت: برخورد با لایحه بودجه و بررسی آن در مجلس، تا اندازه‌ای ما را نگران کرده است. این لایحه همه طرح‌ها را کنار گذاشته است اما نیروهای شرکتی و قراردادی سراسر کشور، از نمایندگان مجلس درخواست دارند به گونه‌ای عمل کنند که سال جدید با شادی آغاز شود؛ بنابراین تقاضا داریم قبل از پایان سال، طرح ساماندهی تصویب شود. کارگران منتظر بریدن دست‌های واسطه هستند و انتظار داریم نمایندگان کمیسیون اجتماعی با عزم راسخ، این طرح را در اولویت قرار دهند.

دریان سفر امید

به گفته وی، در سال ۹۶ یکبار طرح ساماندهی در مجلس طرح شد ولی متاسفانه به دلایل مختلف و لابیگری‌ها، کنار گذاشته شد انتظار داریم این اتفاق دردناک دوباره تکرار نشود.

بیشتر بخوانید:

اناری با بیان اینکه پویش طرح ساماندهی گسترده‌تر شده است، افزود: اکنون مهم‌ترین مساله برای نیروی کار شرکتی و قراردادی سراسر کشور، تصویب این طرح است؛ انتظار داریم به خاطر اهمیت لایحه بودجه، تصویب طرح را بیش از این به تعویق نیندازند. هرچه زمان بگذرد، به ضرر طرح است و دست‌های پشت پرده ساکت نمی‌نشینند.

وی در پایان عنوان کرد که از نمایندگان مجلس خاصه هیات رئیسه مجلس انتطار داریم شب عید، عیدی خوبی به کارگران بدهند و زمینه حذف پیمانکاران در سال آینده را فراهم نمایند. کارگران مدت‌هاست در انتظار هستند و اگر بیش از این به درازا بکشد، بسیاری از کارگران پیمانی ناامید می‌شوند.

نهال گشت
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز