قیمت گران ترین آپارتمان ها در شمال تهران

قیمت آپارتمان در تهران سر به فلک کشیده و قیمت یک خانه 207 متری با 19 سال ساخت در محله شهرک غرب، حدود 25 میلیارد تومان است.

به گزارش کاماپرس، بر اساس معاملات انجام شده املاک در یک ماه اخیر در تهران، قیمت ارازن ترین آپارتمان معامله شده در گروه گران ترین ملک ها، در حدود متری 60 میلیون تومان بوده است.

در ادامه گزارش به بررسی ملک های بالای متری 60 میلیون تومان در تهران که می توان از آنها به عنوان گران ترین آپارتمان ها یک ماه اخیر در شمال تهران یاد کرد، می پردازیم.

قیمت مسکن طی یک سال اخیر در تهران افزایش داشته است؛ با این وجود، برخی از آپارتمان‌ها با قیمتی نجومی معامله می‌شود.

اقتصاد آنلاین نوشت: آپارتمان‌های گران قیمت معمولا در مناطق یک، سه و شش معامله می‌شود؛ اما در برخی از محله‌های منطقه 3 و 5 نیز آپارتمان‌هایی با قیمت بالا به فروش می‌رود.

کرمان موتور شیراز

محله های گران 

اختیاریه محله‌ای در منطقه یک و سه شهرداری تهران است؛ یک واحد آپارتمان 241متری و 2سال ساخت در این محله متری 64میلیون و 216هزار تومان معامله شد.

واحدی 241متری و نوساز نیز در قیطریه متری 85میلیون و 554هزار تومان به فروش رفت.

اکثر آپارتمان‌ها در منطقه یک تهران، متراژ بالایی نیز دارد؛ به همین جهت قیمت کل آپارتمان‌ها در این منطقه بالاست؛ مثلا واحدی 164متری و 16سال ساخت در فرمانیه متری 60میلیون و 771هزار تومان یعنی 10میلیارد تومان فروخته شد. یک خانه 149متری و 9سال ساخت در نیاوران متری 61میلیون و 868هزار تومان معامله شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

شهرک غرب محله‌ای در منطقه2 شهرداری تهران است که متوسط قیمت مسکن در آن از متوسط قیمت مسکن در تهران بسیار بالاتر است. برای واحدی 207متری و 19سال ساخت در شهرک غرب 25میلیارد و 600میلیون تومان هزینه پرداخت شد. همچنین قیمت واحدی 227متری و نوساز در امیرآباد 15میلیارد تومان بود.

پاسداران از محله‌های منطقه4 شهرداری تهران است که برخی از واحدهای آن با قیمت‌هایی نجومی معامله می‌شود. واحدی 132متری و نوساز در پاسداران متری 62میلیون و 878هزار تومان و واحدی 173متری و 3سال ساخت در کاشانک 14میلیارد و 350میلیون تومان معامله شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

نرم افزار حسابداری
آسیاتک
قیمت روز لپ تاپ
دومینیکا پارادایس
ایمالز
آیرومارت-کاماپرس
آریا کیا سفر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت