قیمت رهن و اجاره دفتر کار در خیابان جمهوری تهران چند؟

خیابان جمهوری- کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

اجاره دفتر کار یا مغازه در خیابان جمهوری به‌عنوان یکی از خیابان‌های تجاری و اداری مرکز تهران می‌تواند به رشد و میزان فروش فعالان بازار کمک کند؛ زیرا این خیابان برای توسعه کسب‌وکار فرصت بی‌نظیری را برای کسبه خلق می‌کند. در خیابان جمهوری می‌توان با 800 میلیون تومان یک دفتر کار به‌صورت رهن کامل اجاره کرد.

کاماپرس با جست‌‌‌وجو در سایت‌های اینترنتی میزان رهن و اجاره دفتر کار در خیابان جمهوری تهران را در این گزارش بررسی کرده است.

اجاره دفتر کار 60 متری با سند اداری

دفتر کاری با متراژ مفید ۶۰ متر اداری بر خیابان جمهوری در طبقه دوم آگهی شده است. این واحد اداری باقابلیت نصب تابلو، دارای آسانسور و مشرف به خیابان اصلی است؛ از جمله امکانات این دفتر ۱۷ سال ساخت می‌توان به سند اداری، آبدارخانه و اتاق مدیریت اشاره کرد. این ملک با ودیعه ۲۰۰ میلیون تومانی و اجاره ۲۰ میلیون تومانی آگهی شده است. به گفته مالک، موقعیت عالی و دسترسی آسان به حمل‌ونقل عمومی و خیابان‌های اصلی از دیگر ویژگی‌های ملک مذکور است.

بیشتر بخوانید:

اجاره دفتر کار با ۳۰ متر انباری

با پیش‌پرداخت 100 میلیون تومان و کرایه ماهانه 35 میلیون تومان می‌توانید یک دفتر کار 62 متری در خیابان جمهوری اجاره کنید. این دفتر اداری 2 طبقه بدون امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ و انباری است. در این آگهی آمده است که هر طبقه این دفتر ۳۱ متر بوده و یک ورودی مستقل به خیابان جمهوری دارد.

رهن کامل دفتر کار با 800 میلیون

همچنین دفتر کاری با یک اتاق به‌طور کامل برای رهن آگهی شده است. رهن کامل ۸۰۰ میلیونی این دفتر، قابل‌تبدیل به کرایه ماهانه 13 میلیون تومان با ودیعه 400 میلیون تومان است. از ویژگی‌ها و امکانات این دفتر می‌توان به آسانسور اشاره کرد اما پارکینگ و انباری ندارد. در این آگهی آمده است که این دفتر دارای نگهبانی ۲۴ساعته، سرمایش گرمایش چیلر، ۴خط تلفن سریالی بوده و همچنین در نزدیکی مترو  و بی‌ آر تی واقع‌ شده است.

 

خیابان جمهوری- کاماپرس

اجاره سالن زیبایی در خیابان جمهوری

در آگهی‌های منتشرشده برای اجاره دفتر کار، همچنین یک اتاق 40 متری برای استفاده به‌عنوان سالن زیبایی دیده می‌شود. این سالن را می‌توان با مبلغ 50 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 15 میلیون تومان اجاره کرد. این سالن 5 سال ساخت، آسانسور، پارکینگ و انباری ندارد. در این آگهی آمده است که کلیه وسایل مورد نیاز در این سالن زیبایی وجود دارد و لوکیشن آن هم عالی است.

اجاره آپارتمان با موقعیت اداری

یک آپارتمان با موقعیت اداری با رهن کامل ۷۰۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است. در این آگهی آمده که امکان تبدیل رهن کامل به کرایه ماهانه 4 میلیون و 500 هزار تومان با ودیعه 550 میلیون تومان وجود دارد. این آپارتمان 75 متری 2 اتاق خوابه، در طبقه اول واقع‌ شده و آسانسور و پارکینگ ندارد. دسترسی آسان به مترو، بی‌آرتی و مرکز خرید از دیگر ویژگی‌های این آپارتمان است.

انتهای پیام

مرتبط با : دیوارشیپورشیش دنگ
آریاپی
روکش مارال
رایانه کمک
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز