قیمت آپارتمان 70 متری در جنت آباد شمالی

جنت آباد شمالی محله‌ای نسبتا خوش آب‌وهوا در غرب تهران به شمار می‌رود که به همین سبب تقاضای زیادی برای این محله در میان خریداران مسکن است. بررسی آگهی‌های فروش نشان می‌دهد که خریداران با بودجه‌ای بیش از 3 میلیارد می‌توانند آپارتمان 70 متری در جنت آباد شمالی خریداری کنند.

در حال حاضر خریداران مسکن به سمت خرید واحدهای نسبتا کوچک‌متراژ رفته‌اند و در این بین واحدهای 70 متری بسیار پرمتقاضی است. کاماپرس در ادامه قیمت 6 آپارتمان 70 متری در جنت آباد شمالی را بررسی می‌کند؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*آپارتمان 70 متری نوساز در جنت آباد شمالی 6 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد یک اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری دارد و متقاضی برای هر متر این آپارتمان واقع در طبقه پنجم باید 85 میلیون و 714 هزارتومان بپردازد.

*آپارتمان 70 متری تکخوابه در جنت آباد شمالی 5 میلیارد و 600 میلیون تومان قیمت دارد. این واحد در سال 95 ساخته شده و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری است.

*دیگر واحد 70 متری در این محدوده امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ، انباری و دواتاق دارد. متقاضی برای خرید این آپارتمان با سن بنا 17 سال باید 5 مییلیارد و 120 میلیون تومان بپردازد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه شده و بازنشر آن در سایر رسانه‌ها بدون کسب اجازه صورت گرفته است.

*متقاضی خانه 70 متری در جنت آباد شمالی همچنین می‌تواند واحدی با سن بنا 21 سال را با قیمت 4 میلیارد و 800 میلیون تومان خریداری کند. این واحد در طبقه دوم واقع شده و دارای پارکینگ، انباری و یک اتاق است.

بیشتر بخوانید:

*خریدار خانه با بودجه 4 میلیارد و 300 میلیون تومان می‌تواند واحدی 70 متری با سن بنا 21 سال را در این محدوده خریداری کند. این آپارتمان در طبقه سوم قرار دارد و دارای 2 اتاق، پارکینگ و انباری است.

*دیگر واحد 70 متری تکخوابه در این محله غرب تهران با بودجه 3 میلیارد و 600 میلیون تومان قابل خریداری است. این آپارتمان در سال 87 ساخته شده و در طبقه سوم قرار دارد.

انتهای پیام

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

3 دیدگاه برای “قیمت آپارتمان 70 متری در جنت آباد شمالی

  1. محمد گفته:

    در دهه هشتاد با یک وام مسکن و یک سوم از کل مبلغ وام که همون سپرده ای بود که برا دریافت وام گذاشته بودی می‌تونستی یک واحد آپارتمان بزرگ بالای100متر بگیری اما با تورم الآن و مبلغ وام الآن میشه یک دست کابینت برا واحدی که میخری،بگیری که البته اونی که می‌تونه چند میلیارد بده واحد بگیره دیگه نیازی به دوهزار وام بی اثر نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *