فروش نقدی 3 مدل وانت توسط گروه بهمن از امروز

بنا به اعلام گروه بهمن سه مدل وانت تولیدی این شرکت از امروز دوشنبه 9 تیرماه 1399 با قیمت قطعی و به صورت نقدی و اینترنتی و همچنین تحویل زودهنگام آغاز می شود.

به گزارش کاماپرس، وانت های تولیدی گروه بهمن در سه مدل به بازار عرضه می شود که هر سه مدل با استقبال متقاضیان مواجه شده است.

3 مدل وانت تولیدی گروه بهمن که در طرح فروش تیرماه این شرکت در معرض فروش قرار گرفته اند شامل؛ وانت کاپرا دو کابین، کارا تک کابین و دو کابین 2000 سی سی بوده و موعد تحویل این خودروها نیز هفته دوم مردادماه سالجاری است.

فروش این سه مدل وانت فقط به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی و تعداد محدود از ساعت 9 صبح امروز دوشنبه 9 تیرماه 99 تـا زمـان تـکمیـل ظـرفیت انجام خواهد شد.

در این طرح، قیمت وانت کارا تک کابین یک میلیارد و 250 میلیون و 190 هزار ریال ، وانت کارا دو کابین یک میلیارد و 345 میلیون و 186 هزار ریال و قیمت وانت کاپرا دو کابین سه میلیارد و 160 میلیون و 594 هزار ریال است.

فروش بر اساس ضوابط بخشنامه برای جلوگیری از ثبت نام دلال ها

گروه بهمن همچنین اعلام کرد: با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

همچنین پرداخت مبلغ خودرو باید براساس قیمت های مندرج در جدول های ذیل انجام شود و عدم پرداخت وجه کامل به منزله انصراف متقاضی از دریافت خودرو تلقی می شود و شانس خرید خودرو نیز در اختیار مشتری جایگزین قرار خواهد گرفت.

گروه بهمن تصریح کرده است که در طرح مذکور وانت کارا به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و… مجهز شده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار بازار بازار خودرو  عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام