شرکت بیمه سامان شعبه عراق را به تازگی افتتاح کرد

بیمه سامان

از بازار عراق بدلیل حجم واردات و ارزش مبادلات تجاری و سرمایه گذاری های مورد نیاز به عنوان بزرگترین پروژه اقتصادی نیم قرن اخیر دنیا نام برده می شود.

به گزارش کاماپرس، اشتراکات تاریخی، مذهبی، قومی، زبانی، فرهنگی، مرزمشترک طولانی 1450 کیلومتری توأم با تراکم جمعیتی به سمت کشورمان و به تبع آن هزینه حمل و نقل ارزانتر و چهارده گذر گاه رسمی و بازارچه ای و… از جمله مزیت های نسبی ج.ا.ایران نسبت به رقبای تجاری و همسایگان آن کشور محسوب می شود. جمعیت 65 الی 70 درصدی شیعیان در کنار 6 میلیون نفر ساکنین  اقلیم کردستان عراق که به دليل اشتراكات فراوان تمایل زیادی به انجام مبادلات تجاری و سرمایه گذاری با کشورمان دارند، فرصت استثنایی برای حضور فعالان اقتصادی ج.ا.ایران در آن کشور را فراهم آورده است. صاحبان کسب و کار، وارد کنندگان و صادرکنندگان کالا و خدمات، تلاش می کنند با استفاده از پوشش های بیمه ای، امنیت فعالیت خود را تا حد زیادی تامین کنند، اما یک نگرانی همواره آنها را آزار می دهد و آن هم قیمت گذاری غیر منصفانه خدمات بیمه ای است.

به گزارش ایسنا، “سامان للتامین” به عنوان شعبه شرکت بیمه سامان در کشور عراق که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است، اکنون این اطمینان را به فعالان اقتصادی می دهد که نرخ گذاری خدمات بیمه ای را با استفاده از تعرفه های دقیق و فنی انجام داده و آنها را از استعلام های قیمتی متعدد بی نیاز می کند. به عبارت دیگر «قیمت گذاری منصفانه» را می توان محور اصلی فعالیت «سامان للتامین» خواند، به طوری که بیمه گذار نسبت به حق بیمه پرداخت شده و البته خسارت دریافتی، آسوده خاطر باشد. شرکت بیمه سامان با راه اندازی شعبه در عراق دور تازه ای فعالیت خود را آغاز کرده و قصد دارد شیوه های تازه ای عملیات بیمه گری در خارج از مرزهای کشور را به نمایش بگذارد. این شرکت با شناخت کافی از فعالیت های اقتصادی برون مرزی و نیز تجربه اندوخته خود، به همه فعالان اقتصادی این اطمینان را می دهد که فعالیت های آنها در کشور عراق تا حد امکان تحت پوشش های ببیمه ای قرار می گیرد.

انتهای پیام

مرتبط با : بیمه سامان
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “شرکت بیمه سامان شعبه عراق را به تازگی افتتاح کرد

  1. افضل قربانی گفته:

    من ناشنوایان هستم خواهش میکنم سهام کارخانجات پارس انکتریک وسهام عدالت تا دو است بورس قیمت فروش تحمل #شستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.