شرایط لازم برای دریافت وام فوری 100 میلیون تومانی موسسه اعتباری ملل

موسسه مالی اعتباری ملل در صورت داشتن منابع مالی کافی، به مشتریان واجد شرایط در قالب طرح «یکتا» تسهیلات خرید کالا ارائه می‌دهد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید

به گزارش کاماپرس، به نقل از وبسایت رده، افراد که برای خرید خرید کالای ایرانی کمبود نقدینگی دارند می‌توانند با سپرده گذاری 20 میلیون تومان تا پنج برابر سپرده‌ خود از موسسه ملل وام بگیرند.

سود این تسهیلات 18 درصد اعلام شده است. متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید سپرده کوتاه مدت عادی در یکی از شعب ملل افتتاح کنند. هر شخصی فقط یک بار امکان استفاده از این وام را دارد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

ضمانت اصلی برای این نوع وام ارائه سه ضامن رسمی است. ضمن اینکه سپرده فرد هم تا زمان تسویه کامل بدهی مسدود شده و امکان استفاده از آن وجود ندارد. حداکثر زمان بازپرداخت این وام 60 ماه اعلام شده است. در ضمن طی مدت زمان پرداخت اقساط، به اصل سپرده وام گیرنده یک درصد سود تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که افراد برای دریافت این وام باید هزینه‌های جانبی مثل تشکیل پرونده و آبونمان کارت اعتباری را هم بپردازند.

جزئیات اقساط طرح یکتا

اگر به شخص متقاضی حداکثر مبلغ وام، یعنی 100 میلیون تومان، را با نرخ سود 18 درصد بپردازند و مدت زمان بازپرداخت اقساط هم برای وی 60 ماه تعیین شود، در این صورت وام گیرنده باید ماهیانه 2 میلیون و 539 هزار و 343 تومان قسط بدهد.

کل سود این مبلغ وام 52 میلیون و 360 هزار و 565 تومان و مجموع رقم وام و سود 153 میلیون و 415 هزار و 565 تومان است.

آقایان به منظور دریافت این تسهیلات باید کارت پایان خدمت خود را ارائه دهند. نداشتن بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی هم از دیگر شرایط لازم برای دریافت این وام است.

مرتبط با : موسسه اعتباری ملل
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

8 دیدگاه برای “شرایط لازم برای دریافت وام فوری 100 میلیون تومانی موسسه اعتباری ملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.