شرایط دریافت وام 30 میلیون تومانی بانک مسکن

وام بانک مسکن-کاماپرس

موسسات، اصناف و شرکت‌هایی که مشتری بانک مسکن بوده و مایل به رفع نیازهای فوری تمام پرسنل و کارمندان خود هستند، می‌توانند از طرح تسهیلاتی «کارگشا»ی این مجموعه استفاده کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام 30 میلیون تومانی بانک مسکن هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت افتتاح کنند. لازم به ذکر است که این مبلغ وام برای اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها و موسسات مختلف تدارک دیده شده است. متقاضیانی که مایل به دریافت این وام هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. کارکنان بانک‌ها می‌توانند به صورت ضربدری ضامن یکدیگر شوند. سود این تسهیلات 23 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 12 ماه اعلام شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن میزان هر قسط 2 میلیون و 822 هزار و 290 تومان است. کل سود تسهیلات، 3 میلیون و 867 هزار و 476 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 33 میلیون و 927 هزار و 476 تومان خواهد بود.

تور کریسمس 2024

مطالب مفید و مختصر درباره بانک مسکن

بانک مسکن سال 1358 از ادغام بانک‌های رهنی ایران، ساختمان، شرکت سرمایه گذاری‌های ساختمانی بانک‌های ایران و 13 شرکت پس انداز و وام مسکن تشکیل شد. هم اکنون این مجموعه با شبکه گسترده خود در سطح کشور به عنوان بنگاه اقتصادی معتبر علاوه بر تولید واحدهای مسکونی در جهت اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن شامل تسهیلات، افتتاح حساب جاری، صدور انواع ضمانت نامه‌ها، حوالجات، خدمات چک فاکس، چک مسافرتی، انواع امور ارزی و اعتبار اسنادی و انواع خدمات الکترونیکی فعالیت دارد.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس شانزدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات، نشان برتر بانک مسکن جشنواره شهید رجایی و … را به دست آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک مسکن
خرید هاست لینوکس
علاء الدین تراول
وقت سفارت آمریکا
روژاشاپ
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *