شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک کشاورزی

افرادی که مشتری بانک کشاورزی هستند و در این مجموعه سپرده جاری دارند، به پشتوانه سپرده خود می‌توانند وام دریافت کنند. این تسهیلات 100 میلیونی تحت عنوان طرح «باران» به مشتریان واجد پرداخت می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، برای دریافت وام طرح باران تنها داشتن سپرده کافی نیست و افراد باید میانگین حساب لازم را داشته باشند. حداقل مدت زمان خواب سپرده برای دریافت این تسهیلات دو ماه اعلام شده است. نرخ تسهیلات این طرح براساس انتخاب مشتریان با توجه به مدت زمان خواب سپرده و بازپرداخت، 12 یا 18 درصد خواهد بود. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این وام نیز 24 ماه اعلام شده است. افرادی که متقاضی این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی به بانک ارائه دهند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به میزان وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 4 میلیون و 707 هزار و 347 تومان است. کل سود تسهیلات 12 میلیون و 976 هزار و 333 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 112 میلیون و 620 هزار تومان خواهد بود.

آخرین اطلاعات و گزارش‌ها درباره خدمات و اقدامات بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یک بانک تخصصی دولتی است که انواع و اقسام خدمات مالی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. براساس آخرین گزارش‌ها، این بانک طی شش ماهه ابتدایی سال جاری با 214 هزار و 761 کشاورز همکاری داشته و سود تسهیلات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول آن‌ها را بخشیده است.

بانک کشاورزی مهرماه سال جاری به منظور حمایت از کشاورزان 7 میلیون و 156 هزار تن گندم را پیش خرید کرده است. این روند به منظور حمایت از صنعت غذایی کشور و کشاورزان اتفاق افتاد. بانک کشاورزی در نظر دارد به منظور تامین گندم کشور، به عنوان یک محصول استراتژیک، به این روند ادامه دهد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک کشاورزی
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *