راه اندازی خط کلیدی مترو دبی

خط آبی مترو دبی در طول 30 کیلومتر، خطوط قرمز و سبز شبکه حمل و نقل عمومی دبی را به هم متصل می‌کند.

به گزارش کاماپرس، راه‌اندازی این خط آبی گام مهمی در جهت تکامل و توسعه دبی به عنوان یک شهر بین‌المللی محسوب شده و کارایی سیستم حمل و نقل عمومی این منطقه را تا حد قابل توجهی ارتقا می‌دهد.

پروژه خط آبی مترو دبی یک مرحله مهم در برنامه شهری 2040 شهر دبی محسوب شده و با اتصال هاب‌های کلیدی اقتصادی و اجتماعی در سراسر دبی، کارایی حمل و نقل عمومی این شهر را بهبود می‌بخشد.

بیشتر بخوانید:

خط آبی مترو دبی 14 ایستگاه از جمله دو ایستگاه ترانسفر به ایستگاه Center point (پایان شرقی خط قرمز) و ایستگاه Creek (پایان جنوبی خط سبز) داشته و به میلیون‌ها نفر از ساکنان و بازدیدکنندگان این منطقه ارایه خدمت می‌کند.

کرمان موتور شیراز

پروژه بین‌المللی شرکت عمار، به عنوان توسعه‌ای بزرگ در امتداد ساحل امارت، 78.5 میلیون فوت مربع فضای مسکونی را پوشش می‌دهد.

شرکت عمار  پروژه‌های متعدد فرهنگی، تجاری و مسکونی برای توسعه این منطقه در  دست داشته و با اجرای آن استاندارد جدیدی را برای معماری آینده دبی رقم می‌زند.

کمپانی املاک Emaar، با همکاری اداره راه و حمل و نقل (RTA)، افتتاح خط آبی مترو دبی را با طرحی خیره کننده بر روی برج خلیفه به عنوان نماد پیشرفت دبی، جشن گرفت.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
آیرومارت-کاماپرس
آسیاتک
آریا کیا سفر
ایمالز
دومینیکا پارادایس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت