دنا پلاس با 4 ستاره همرده کیفیت پژو 207 شد

تورهای مسافرتی لحظه آخر

در آخرین ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی، دنا پلاس با 4 ستاره همرده کیفیت پژو 207 شد.

به گزارش کاماپرس، در مدل ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد. اما نتیجه ارزیابی ها نشان می دهد در سال ۹۹ کیفیت فدای کمیت شده است و فقط یک خودرو توانسته هر ۵ ستاره کیفی را به دست بیارود.

پژوه ۲۰۰۸ تنها خودرویی است که این پنج ستاره را به دست آورده است. البته این ارزیابی ها نشان می دهد در تولیدات امسال خودرو تک ستاره وجود ندارد.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

تیگو ۷ سه ستاره و پژو ۲۰۰۸ پنج ستاره

راز آسمان پایتخت

طبق ارزیابی‌های خودروهای سواری تولیدی در شهریورماه، در سطح قیمتی یک، فقط خودروی تیگو ۷ توانسته سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهد.
در سطح قیمتی دو، پژو ۲۰۰۸ تولیدی شرکت ایران‌خودرو پیکاپ توانسته نمره کامل را در این ارزیابی کسب کند و تنها خودرو پنج ستاره کیفی این گزارش باشد. پس از آن هایما S۷ اتوماتیک در رده‌ خودروهای چهار ستاره کیفی قرار گرفته است.

در همین سطح قیمتی، خودروهای جک S۵، جک S۳، تیگو ۵، SWM G۰۱ و آریزو ۵ توربو سه ستاره کیفی را کسب کرده‌ و MVM X۳۳ S هم دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده است.

دنا پلاس و پژو ۲۰۷ چهار ستاره

در گروه قیمتی چهار و در میان خودروهای سواری تولیدی در مهرماه امسال، پژو ۲۰۷ و دناپلاس در این ارزیابی موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده‌اند.
به گزارش ایسنا محصولات پژو ۲۰۶ صندوقدار و مدل بدون صندوق آن، دنا، رانا، سورن (ایران‌خودرو تبریز)، پژو پارس اتوماتیک (تولید ایران‌خودرو کرمانشاه)، پژو پارس (ایران‌خودرو کرمانشاه، فارس، تهران، خراسان، مازندران و صنایع خودروسازی فردا) و سمند تبریز توانسته‌اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را در سطح قیمتی چهارم به خود اختصاص دهند.

سایپایی های سه ستاره

در خودروهای سواری در سطح قیمتی پنج نیز محصولات کوییک (سایپا) و کوییک R (پارس‌خودرو)، تیبا ۲ و تیبا ۲ پلاس (سایپا)، تیبا و ساینا (سایپا-سیتروئن) موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : ایران خودرو
اوج آرام
ایده سبز
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز