دریافت وام ازدواج در بانک پارسیان غیرحضوری شد

وام ازدواج
تورهای مسافرتی لحظه آخر

بر خلاف سال های پیش كه باید برای دریافت وام ازدواج به بانك‌های متعددی مراجعه می‌كردید و مدتها در صف انتظار باقی می‌ماندید، در حال حاضر به طی این روند طولانی نیازی نیست و وام ازدواج در كمتر از 10 روز به دست شما می‌رسد، اگرچه برای دریافت آن روال ساده‌تری طراحی شده است. شرایط و دستورالعمل اخذ وام ازدواج دارای دو وجه عمومی و اختصاصی است.

به گزارش کاماپرس، سامانه خدمات غیرحضوری تسهیلات بانک پارسیان در بستر تلفن‌همراه، طراحی، پیاده‌سازی و راه‌اندازی شده و از طریق اپلیکیشن تاپ (متعلق به هلدینگ داده‌پردازی بانک پارسیان) قابل دسترسی است. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» با راه‌اندازی این سامانه، دریافت مدارک موردنیاز پرداخت تسهیلات به صورت غیرحضوری فراهم شده و متقاضیان می‌توانند مدارک و مستندات موردنیاز را برای دریافت تسهیلات از طریق تلفن‌ همراه بارگذاری و برای شعبه ارسال کنند. بنابر این گزارش پس از تایید مستندات بارگذاری شده توسط شعبه مربوطه، متقاضیان فقط یک‌بار برای احراز هویت و دریافت تسهیلات به شعبه مراجعه می‌کنند.

دنیای اقتصاد در گزارشی تصریح کرد: اولین سامانه در فاز نخست برای ارائه خدمت به متقاضیان وام ازدواج اجرا شده و صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان تصمیم دارد برای تکمیل سبد محصولات خود طی فازهای بعدی که در حال پیاده‌سازی و عملیاتی شدن است، امکان استفاده غیرحضوری از تمام خدمات را در این بستر فراهم سازد.

راز آسمان پایتخت

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک پارسیان
دادپویان
اوج آرام
رایانه کمک
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز