خواننده غیرمجاز مشهور مجوز گرفت

یکی از خواننده هایی که اواسط دهه 1380 گل کرده بود و سابقه همکاری با تتلو و تهی هم در کارنامه او دیده می شود، بالاخره توانست بعد از16 سال مجوز وزارت ارشاد بگیرد.

به گزارش کاماپرس، صدای رضایا بعد از 16 سال بالاخره مجاز شد و تک آهنگی از او به نام منو آروم کن با مجوز رسمی  وزارت ارشاد منتشر شد. مدتی پیش یکی از دوستان نزدیک و همدوره او به نام آرمین توای اف ام هم به همین شکل مجوز گرفته بود.

روزنامه هفت صبح در این باره نوشت: این دو نفر در سال1385 با خواندن ترانه ای به نام نازگل با همراهی شاهین فلاکت به شهرت رسیدند.شاهین فلاکت و آرمین رپ می خواندند و رضایا بخش پاپ این آهنگ را اجرا می کرد.

بعدها رضایا و آرمین همکاری های مشترکی هم با امیر تتلو، حسین تهی و اردلان طعمه داشتند. در دوره ای حتی همگی ساکن دوبی شدند و چند موزیک ویدئو هم ضبط کردند. مدتی بعد اما مسیر اعضای این گروه از هم جدا شد. حسین تهی به اروپا مهاجرت کرد و کلا قید فعالیت قانونی در کشور را زد. اردلان عضو کم استعدادتر این گروه بود و مدتی بعد فراموش شد.

امیر تتلو وارد جنجال های ریزودرشتی شد تا رسید به این نقطه ای که الان می بینیم. آرمین و رضایا اما هنرمندان صبورتری بودند. آنقدر در داخل کشور ماندند و مصرانه برای فعالیت قانونی و مجاز تلاش کردند که به چیزی که می خواستند رسیدند. شاید البته کمی دیر و فرصت کنسرت گذاشتن و کسب درآمد در سال های اوج شهرت را از دست دادند.

رضایا با نام اصلی امیررضا طاری متولد ساری است و در 19 سالگی برای فعالیت حرفه ای موسیقی به تهران آمد. بین همه دوستانش هم او تسلط بهتری روی صدایش داشت و با سواد موسیقایی بالاتر انتظار می رفت موفق تر از بقیه باشد، اما اینطور نشد و رضایا تقریبا در مهجوریت ماند.

در تمام این 16 سال به جز چند مورد انگشت شمار ترانه های او هیت نشدند و به نظر می رسد او نتوانست خود را با تحولات مارکت موسیقی ایران هماهنگ کند و البته ضعف ترانه های او هم واقعا مشهود بود.

نقطه قوت رضایا در تمام این آهن گها تسلط او در هنگام خواندن نقطه اوج آهنگ و ترجیع بند ترانه است و شاید همکاری دوباره او با آرمین تو ای اف ام یا یک رپر داخل کشور این مهارت او را بیشتر به نمایش بگذارد.

اخبار مهم و پربازدید را بخوانید:

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.