خطر ورشکستگی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه
ژیوار

سلیمی نایب‌رئیس نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه خطر ورشکستگی این نمایشگاه به دلیل شرایط بیماری کرونا را اعلام کرد. این نمایشگاه 6 ماه به دلیل بیماری کرونا تعطیل بوده است.

به گزارش کاماپرس، موسی سلیمی با اشاره به تعطیلی ۶ ماه نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم برپایی نمایشگاه در این مدت گفت: درگذشته از کنار برپایی نمایشگاه حقوق کارکنان و هزینه‌های جانبی مانند پول آب و برق پرداخت می‌شد، اما اکنون چند ماه است به دلیل برپانشدن نمایشگاه درآمدی نداریم؛ در این چند ماه به سختی حقوق ۳۰ نفر پرسنلی را که در نمایشگاه کار می‌کنند، پرداخت شده اما ادامه این روند بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: علاوه بر ۳۰ نیروی ثابت، ۱۰۰ نیرو نیز در زمان برپایی نمایشگاه سرکار بودند که با این روند معیشت آنها در خطر است. نایب رئیس نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه معتقد است: با ادامه این وضعیت، نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه بعد از ۲۰ سال فعالیت قابل توجه در آستانه ورشکستگی قرار می‌گیرد که احیای آن بسیار دشوار خواهد بود. سلیمی از نمایشگاه به عنوان برندی برای پویایی اقتصاد و بازرگانی کرمانشاه یاد کرد و افزود: نمایشگاه کرمانشاه در زمینه برپایی نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی عملکرد خوبی داشته و حیف است از دست برود.

وی در گفت و گو با دنیای اقتصاد با اشاره به پیگیری‌های متعددی که برای برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و معدود در این نمایشگاه انجام شده، ادامه داد: برای این منظور نیازمند موافقت ستاد کرونای استان هستیم. نایب رئیس نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه تاکید کرد: دلیل مخالفت ستاد کرونا این است که برپایی نمایشگاه ممکن است به شیوع بیماری دامن بزند، این در حالی است که در سطح شهر کرمانشاه بازارهای سرپوشیده بسیاری داریم که ازدحام و تراکم جمعیت در آنها بسیار بیشتر از نمایشگاه است. سلیمی اضافه کرد: از سوی دیگر ما قصد نداریم نمایشگاه‌های شلوغی مانند نمایشگاه پاییزه را برگزار کنیم، بلکه هدف ما برپایی نمایشگاه‌های تخصصی با جمعیت کم است که مخاطبان خاص خود را دارد. وی نمایشگاه تجهیزات پزشکی را یکی از مهم‌ترین این نمایشگاه‌ها دانست که در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا می‌تواند بسیار مفید باشد. نایب رئیس نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه افزود: در صورت برپایی هرگونه نمایشگاه، تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهیم کرد و اجازه بروز مشکل را نمی‌دهیم. این در حالی است که در برخی از استان‌های دیگر با تصمیم ستاد استانی کرونا، برپایی نمایشگاه‌ها به صورت محدود و تخصصی انجام شده است.

دریان سفر امید

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه
نهال گشت
سبیت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز