جزئیات و شرایط وام 1 میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین

افرادی که مشتری بانک اقتصاد نوین هستند و تمایل دارند تا با پشتوانه سپرده خود، تسهیلات دریافت کنند و در عین حال از سود سپرده‌یشان هم بهره مند شوند، امکان درخواست وام 1 میلیارد تومانی «طرح کوشان» را دارند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی امکان درخواست وام 1 میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. افراد برای این وام نیازی به معرفی ضامن ندارند و ضمانت اصلی برای آن‌ها مسدودی سپرده‌یشان است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط 36 ماه است که طول زمانی مسدودی سپرده هم به همین میزان می‌رسد. البته در طول انسداد سپرده به اصل پول حساب مشتریان سود تعلق می‌گیرد. سود این تسهیلات با توجه به نرخ سود دریافتی و دوره زمان بازپرداخت متفاوت بوده و بین 4 تا 18 درصد است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود 4 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 29 میلیون و 523 هزار و 985 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات 62 میلیون و 863 هزار و 460 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 1 میلیارد و 61 میلیون و 786 هزار و 667 تومان خواهد بود.

دیگر وام های پرداختی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین یکی از مجموعه‌های بانکی خصوصی کشور است که طی شش ماهه ابتدایی امسال 262 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد. این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 99 درصد بیشتر شده بود. این مجموعه همواره به مسائل اجتماعی توجه داشته و در راستای ایفای مسئولیت‌های خود در این بخش اقدامات زیادی صورت داده است. در همین راستا بانک اقتصاد نوین طی نیمه نخست سال جاری 84 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد پرداخته است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک اقتصاد نوین
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

5 دیدگاه برای “جزئیات و شرایط وام 1 میلیارد تومانی بانک اقتصاد نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *