جدیدترین وام بدون سود بانک رسالت به چه گروهی پرداخت می شود؟

  • بانک رسالت به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به پرداخت وام بدون سود به متقاضیان موتور سیکلت برقی کرده است. متقاضیان خرید این موتورسیکلت‌ها باید به سامانه ام بازار مراجعه کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، این موتورسیکلت‌ها مختص مردم شهر تهران است و افراد به منظور خریداری آن امکان درخواست وام بدون سود بانک رسالت را دارند. رونمایی از این موتورهای برقی روز دوم بهمن ماه سال 1401 اتفاق افتاد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، حمید حیدری، دبیر خودرو و تجهیزات، در مراسم رونمایی از موتور سیکلت‌های برقی شرکت ملی پست حضور داشت.

اخبار مرتبط را بخوانید:

حیدری در این مراسم اعلام کرد که اکنون برنامه چهار ساله شهرداری تهران برای برقی کردن 300 هزار موتورسیکلت، برای کاهش آلایندگی زیست محیطی، با همکاری شرکت ملی پست، وزارت ارتباطات و سازمان محیط زیست کلید خورده است. به گفته این مقام مسئول، بانک قرض الحسنه رسالت با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، در تامین مالی بخشی از این طرح نقش دارد.

بانک رسالت چه وام بدون سود دیگری می پردازد؟

بانک رسالت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تسهیلات بدون سود دیگری را به گروه‌های مختلف شغلی جامعه اعطا کرده است. به گفته محمدحسین حسین‌زاده، مدیرعامل بانک رسالت، حمایت از مشاغل خرد از اهداف این بانک است و سال گذشته حدود نیمی از وام‌های پرداختی این مجموعه در حوزه اشتغال خرد به کار گرفته شد.

در حال حاضر نیز این مجموعه به مشاغل خرد تسهیلات بدون سود پرداخت می‌‌کند. هم اکنون خیلی از تعاونی‌ها به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه را از این مجموعه دارند. علاوه بر این نوع تسهیلات، بانک رسالت براساس دستورالعمل‌های بانک مرکزی، وام‌های تکلیفی اعم از ازدواج، فرزند آوری و …، نیز به متقاضیان واجد شرایط می‌پردازد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک رسالت
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *