تحول زیرساخت و خدمات‌رسانی در شرکت فلایتیو

سفر

سفر کردن و برگزاری تور های گردشگری از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تحت تأثیر قرار گرفته و می توان گفت که در اغلب نقاط جهان به طور کلی کنسل شد، حال امروز با گذشت چند ماه از شیوع این بیماری در سطح جهان، زندگی ما به وجود آن عادت کرده و همگی ما سعی داریم در کنار کرونا به زندگی عادی خود ادامه بدهیم، سفر و گردشگری نیز جز جدایی ناپذیر زندگی انسان ها می باشد، از این رو صنعت گردشگری نه تنها در کشورمان ایران بلکه در تمام دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش کاما پرس، فلایتیو از سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی کار خود را شروع کرد. از این تاریخ تا به امروز، ما هر لحظه را صرف تغییر، تحول و رشد کردیم. تمرکز ما بر روی خدمات‌رسانی باکیفیت و ارائه بهترین تجربه سفر به کاربران بوده. کاربرانی که هر روز در حال افزایش هستند و هر روز از خدمات ما استفاده می‌کنند. در دوره‌ای هستیم که صنعت گردشگری مدام در حال گسترش است. در چنین شرایطی، ما تصمیم گرفتیم که روند تحول خود را با سرعت بیشتری طی کنیم. یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های مورد تغییر، هویت بصری شرکت بود. از پالت رنگی گرفته تا لوگوی فلایتیو، همگی دستخوش تغییر شدند. ما باور داریم که هویت بصری می‌تواند پنجره‌ای برای درک بهتر اهداف و ماموریت یک شرکت باشد. این هویت بصری تازه، چهار کیفیت شامل «مدرن، برتر، هیجان‌انگیز و باوقار» را به نمایش می‌گذارد.

  • مدرن: فلایتیو با نگرشی مدرن بر زیرساختی مدرن ایجاد شده و این دیدگاه، منجر به خدمات‌رسانی بهتر می‌شود.
  • برتر: هدف همیشگی فلایتیو، ارائه خدماتی بوده که سطح کیفی آن مختص به فلایتیو است.
  • هیجان‌انگیز: در فلایتیو همیشه تلاش می‌کنیم که تجربه‌ای هیجان‌انگیز و تازه از سفر را ارائه دهیم.
  • باوقار: هویت و فرهنگ داخلی فلایتیو شامل کیفیتی باوقار است که ارتباط بین مشتری و برند را گسترش می‌دهد و به ما کمک می‌کند که درک بهتری نسبت به خواسته‌ها و اخلاقیات کاربر داشته باشیم.

ایجاد تحول برای صنعت گردشگری

به گزارش ایسنا، صنعت گردشگری در چند سال اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرده. تحولات این صنعت نشان داده که نمی‌توان به شیوه‌های سنتی تکیه کرد و باید ساختاری را خلق کرد که دوام بالایی داشته باشد. به همین خاطر تمرکز ما بر روی ایجاد سرویسی بوده که در همه شرایط توانایی جلب رضایت مشتری را داشته باشد. ما همیشه به پشتیبانی خود افتخار کرده‌ایم. هفت روز هفته و در تمامی ساعات روز، ما پاسخگوی تماس کاربران هستیم. حالا قصد داریم که این دیدگاه فکری را به تمامی بخش‌های تجارت خود وارد کنیم. از وبسایت گرفته تا هویت بصری، همگی باید در راستای خدمات بهتر به مشتریان باشند. یکی از عمده‌ترین بخش‌هایی که دچار تحول و تغییر شده زیرساخت شرکت فلایتیو است. این تحول در دو دسته قرار می‌گیرد. ارتباطی که کاربر با برند دارد و ارتباطی که همکاران ما با فلایتیو دارند. در زمینه ارتباط با کاربران خود، تلاش کردیم که مسیر آشنایی، خرید و استفاده از خدمات را برای کاربران آسان‌تر کنیم. طراحی تازه ما با تمرکز بر روی تجربه کاربری توانسته به این هدف برسد. همچنین سرعت در تجربه کاربری اهمیت بالایی دارد. سرعت بارگذاری وبسایت فلایتیو، و سرعت روند خرید به مراتب افزایش داشته و کاربران ما، مجبور نیستند برای مشاهده آخرین بلیط‌ها و پیشنهادها انتظار بکشند. طی مرور زمان، خدمات تازه هم به سبد خدماتی فلایتیو اضافه خواهد شد. این خدمات تازه، همراه با گسترش روزافزون

طرح و رنگی از جنس آسمان

هویت بصری هر برند، پنجره‌ای به تفکرات و دیدگاه‌های آن برند است. لوگو نقش تاثیرگذاری در درک درست یک هویت بصری دارد. با این دیدگاه، باید لوگویی طراحی می‌کردیم که توانایی بازخوانی اهداف و آینده برند را داشته باشد. سه ستون اصلی در طراحی این لوگو وجود دارد. تمرکز ما بر روی شکل زمین و گردشگری است. هر دو از اهمیت بالایی برای صنعت گردشگری برخوردار هستند. در ادامه بر روی خدمات ارائه شده فلایتیو تمرکز کردیم. لوگوی تازه فلایتیو دید کاملی به خدمات ما از جمله رزرو بلیط هواپیما ، هتل، قطار و اتوبوس ارائه می‌دهد. در پایان فرم لوگو، توانسته هیجان و سرزندگی که در برند فلایتیو وجود دارد را نمایش دهد.

انتهای پیام

مرتبط با : فلایتیو
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *