بیمه سرمد، مجوز فروش بیمه‌کرونا گرفت

بیمه سرمد
تورهای مسافرتی لحظه آخر

بیمه سرمد، با تکمیل پوشش‌های بیمه‌نامه کرونا از«بیمه کرونا پلاس» رونمایی کرد.

به گزارش کاماپرس، براساس این خدمت افراد می‌توانند با دریافت «بیمه‌ کرونای سرمد» تحت پوشش غرامت روزانه بستری قرار بگیرند. این شرکت که با رویکرد مسوولیت اجتماعی، در روزهای ابتدایی شیوع ویروس‌کرونا در کشور، اقدام به طراحی و ارائه بیمه‌کرونا کرده بود و به عنوان اولین شرکت بیمه، مجوز فروش بیمه‌کرونا را از بیمه مرکزی دریافت کرده بود، حالا با موج دوم شیوع کرونا و افزایش نگرانی‌های مردم، «بیمه‌کرونا پلاس سرمد» را رونمایی کرد.
دنیای اقتصاد در گزارشی افزود: بیمه‌کرونای سرمد کامل‌تر از گذشته شده و پوشش غرامت روزانه بستری هم به پوشش‌های آن اضافه شده است. بیمه سرمد با «بیمه کرونا پلاس» خیال بیمه‌شدگان را بابت هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی راحت کرده و به فکر روزهای بستری و بیکاری‌ بوده است. برای خرید «بیمه کرونا پلاس سرمد» افراد می‌توانند با استفاده از وب اپلیکیشن سرمد، این بیمه‌نامه را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده خریداری کنند و تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

شرکت بیمه سرمد به عنوان شرکت بیمه خصوصی کشور به ابتکار بانک صادرات ایران و همراهی شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی و مؤسسه همیاری غدیر (کارکنان بانک صادرات ایران) و بانک شهر تأسیس و با دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را از تاریخ یکم آبان ۱۳۹۲ آغاز نموده و با افتتاح شعبه در ۱۵ استان و ۳۱۵ نمایندگی در سطح کشور (تا تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۴) در حال فعالیت است.

راز آسمان پایتخت

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : بیمه سرمد
اوج آرام
دادپویان
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز