بورس روز 21 آذر 1401/ عبور شاخص کل از مرز 1 میلیون و 400 هزار واحدی

امروز شاخص کل بورس نسبت به روز گذشته 20 هزار و 12 واحد بیشتر شد و به مرز 1 میلیون و 409 هزار و 373 واحدی رسید. شاخث کل هم وزن نیز در مقایسه با روز قبل 6 هزار و 153 واحد دیگر بیشتر شد و در مرز 420 هزار و 399 واحدی قرار گرفت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، ارزش معاملات کل بازار سهام در روز جاری 191 هزار و 835 میلیارد تومان شد. امروز نمادهای «فملی»، «فولاد» و «وبملت» بیشترین اثر مثبت را روی شاخص کل بورس به جا گذاشتند. بالاخره ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار در روز جاری مثبت شد و 243 میلیارد تومان پول حقیقی به این بخش ورود پیدا کرد. بیشترین میزان ورود پول حقیقی در روز جاری به سهم «خبهمن»، شرکت بهمن، مربوط می‌شد. بعد از آن نمادهای «فزر» و «وبانک» بیشترین میزان ورود پول حقیقی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اجاره خودرو در تهران

شاخص بعد از چند روز دست و پا زدن در محدوده 1 میلیون و 300 هزار واحدی، بالاخره توانست این مرز را پشت سربگذارد و وارد کانال 1 میلیون و 400 هزار واحدی شود. البته هنوز برخی از فعالان بازار سرمایه نسبت به حفظ این کانال تردید دارند. به نظر ترس از رشد شدید تورم، افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و مشکلات شکل گرفته برای صنایع مختلف و موثر روی تولیدات داخلی سبب شده تا تردید سرمایه گذاران نسبت به سرمایه گذاری در بورس بیشتر شود.

اطلاعات عمومی:

نماد سیمان لار سبزوار را بشناسید

شرکت سیمان لار سبزوار با نماد سبزوا در بازار اول فرابورس حضور دارد. امروز ارزش بازاری این سهم تقریبا به هزار و 795 میلیارد تومان رسید. شرکت‌ سنجش سهام سیمان سبزوار و سه شخص حقیقی بیشترین سهم سبزوا را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مرتبط با : سازمان بورس
قیمت روز تیرآهن
نرم افزار حسابداری
لوازم آرایشی سفیر
وکیل پایه یک آنلاین
سیم آخر-کاماپرس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز