باشگاه آث میلان همکاری خود را با اکسپوی دبی اعلام کرد

باشگاه آث میلان که یکی از غول های فوتبال سری آ ایتالیا است، اعلام کرد که همکاری جدید خود را با نمایشگاه اکسپو 2020 دبی آغاز می کند. تیم آث میلان با حضور فیزیکی خود در نمایشگاه اکسپوی دبی به تحقق هر چه بیشتر اهداف این نمایشگاه کمک می کند.

به گزارش کاماپرس، نمایشگاه جهانی اکسپو 2020 دبی از 9 مهرماه شروع می شود و به مدت 6 ماه ادامه خواهد داشت. باشگاه آث میلان با مشارکت در اکسپوی 2020 حضور خود را در خاورمیانه تقویت خواهد کرد. اگر چه تاریخچه مشارکت این باشگاه با هواپیمایی امارات دیرینه است، اما تصمیم مدیران باشگاه برای مشارکت در این رویداد مهم پر رنگ کردن آث میلان در سطح جهانی است.

کاسپر استیلسویگ، مدیر مالی باشگاه آث میلان در این باره گفت: “میلان شهری است که آخریم نمایشگاه اکسپو را در سال 2015 برگزار کرد و ما به خوبی می دانیم که اکسپو  یک لحظه خاص در تاریخ است که جهان را به هم نزدیک می کند. ما آماده ایم تا از این پتانسیل به خوبی استفاده کنیم”.

آریاک سفر

شولتو داگلاس، مدیر فروش این باشگاه نیز اعلام کرد: “ارزش های اکسپو 2020 با ارزش های باشگاه آث میلان بسیار همخوانی دارد و مطابق با آن است. ما هم معتقدیم که اکسپو به افراد این فرصت را می دهد که بهترین خودشان باشند و استعدادها و خلاقیت های شان را به معرض تماشا بگذارند”.

مطالب مهم و مرتبط با اکسپو 2020:

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “باشگاه آث میلان همکاری خود را با اکسپوی دبی اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز