ارزش واقعی بیت کوین نصف ارزش بازار است!

ژیوار

قیمت بیت کوین در حال حاضر نسبت به روز گذشته هزار و 32 دلار کاهش پیدا کرده و به محدوده 61 هزار و 782 دلاری رسیده است. با وجود سقف شکنی‌های متعدد بیت کوین و این رشد قیمتی که داشته، برخی متعقدند که نرخ آن‌ها بسیار پایین‌تر از کانال 60 هزار دلاری است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار ارز دیجیتال اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک سرمایه گذاری چند ملیتی جی پی مورگان براساس مدل‌هایی قیمت بیت کوین را تعیین کرده است. استراتژیست‌های این مجموعه معتقدند که براساس مدل قیمت شرکت، «ارزش منصفانه» بیت کوین تقریبا 35 هزار دلار است. همچنین استراتژیست‌ها هدف قیمت بعدی بیت کوین را، در صورت ادامه پیدا کردن نوسانات نسبی کنونی تا سال آینده، 73 هزار دلار اعلام کردند.

این اعلام قیمتی بیت کوین از طرف بانک جی پی مورگان، هدف قیمت 100 هزار دلاری یا بالاتر را که دیگران پیش بینی کرده بودند به چالش کشیده است. ضمنا تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که طبقه دارایی جایگزین، شامل بدهی خصوصی و سهام خصوصی، در سال آینده 11 درصد بازده خواهد داشت که دو برابر سود پنج درصدی از سهام و درآمد ثابت محسوب می‌شود. با این وجود آن‌ها رمزارز را به دلیل نوسان پذیری که دارند به عنوان «هسته داری اصلی» توصیه نمی‌کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دریان سفر امید

اولین حقوق بیت کوینی در میامی

با این حال رواج رمزارزها، به خصوص بیت کوین، بیشتر از همیشه سرعت پیدا کرده است. خبرگزاری سی‌ان‌بی‌سی اعلام کرده که شهردار شهر میامی آمریکا که از طرفداران سرسخت بیت کوین محسوب می‌شود، احتمالا ماه آینده حقوق خود را به صورت بیت کوین دریافت می‌کند. وی قبلا هم پیشنهاد پرداخت حقوق کارمندان شهرداری را به صورت بیت کوین مطرح کرده بود. در صورت وقوع این اتفاق، او اولین مقام آمریکایی است که حقوق بیت کوینی می‌گیرد.

به گزارش وزارت خزانه داری آمریکا، اکنون ارزش بازار استیبل کوین‌ها به بیش از 130 میلیارد دلار رسیده که این رقم 20 برابر بیشتر از مدت زمان مشابه دو سال پیش است.

نهال گشت
تهران آهن
آژانس هرمس 724
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز