اجاره ماشین با راننده

هنگامی که قصد اجاره ماشین را دارید پیشنهاد شرکت آراد سیر به شما عزیزان اجاره ماشین با راننده برای انجام کارهای شما عزیزان می باشد؛ چرا که اگر ماشین برای کارهای مراسمهای تشریفاتی یا برگزاری عروسی و نامزدی و یا برگزاری همایش ها برای شرکتها و ارگانها باشد، بهترین انتخاب می تواند برای شما مشتریان گرامی باشد.

بنابر اعلام شرکت آرادسیر، در این متن بیشتر می‌پردازیم به اموری که با آن اجاره خودرو با راننده انجام می پذیرد، لطفاً ما را تا پایان همراهی بفرمایید.

 

اجاره ماشین با راننده برای انجام کارهای تشریفاتی

در برخی اوقات برای اشخاص پیش می‌آید که مهمانی داشته باشند و بخواهند در فرودگاه به استقبال ایشان بروند و مایل هستند که خودروی لوکس و لاکچری اجاره نمایند تا کلاس کارشان حفظ شود؛ در این گونه مواقع می توانند با شرکت اجاره خودرو آراد سیرتماس حاصل نمایند و پس از هماهنگی های لازم با مشاورین همچنین ساعت دقیق پرواز وفرود هواپیما را اعلام نمایند تا اجاره ماشین با راننده مجرب و کاملا آموزش دیده به استقبال مهمانان شما بروند این گونه رانندگان همگی آشنایی های لازم  به قسمتهای فرودگاه و فیکس کردن  راس ساعت رسیدن به موقع را دارند و شما دیگر نگران هیچ مسئله ای نباشید تا راننده بتواند با خیالی آسوده به استقبال مهمانان عزیز شما بروند.

اجاره ماشین با راننده برای شرکت های دولتی و یا ارگان ها چگونه است؟

امروزه دیده می‌شود که بسیاری از شرکت های درجه یک و بزرگ در ایران به خاطر جابجایی مسافران خود که معمولاً اشخاصی ازسران دولتها یا مسافران خارجی هستند ملزوم به اجاره ماشین با راننده می شوند. در این میان شرکت اجاره ماشین آراد سیربا دارا بودن خودروهای تشریفاتی و مناسب برای کارهای این چنینی توانایی پوشش دهی به امورات شرکت های شما عزیزان را اعلام می‌ نماید. ممکن است شخصی از خارج کشوربرای بستن قرارداد با شرکت شما قصد سفر به ایران را نماید و شما در آن موقع خودروی مناسب برای این کار را نداشته باشید یا صرفه اقتصادی نداشته باشد که بخواهید خودرویی را خریداری نمایید به همین دلیل بهترین کار و به صرفه ترین پیشنهاد همین اجاره ماشین با راننده می باشد که هم رانندگان آشنایی تمام دربرخورد با مهمانان شما را دارند و هم کاملاً درانجام کارهای تشریفاتی خبره هستند.

اجاره ماشین با راننده برای برگزاری مراسم عروسی

برای هر فردی مهمترین و بزرگترین اتفاق زندگی اش می تواند عروسی او باشد، در این راستا زوجین می خواهند که برگزاری جشن و پایکوبی شان را به یاد ماندنی تر و هرچه تجملاتی تر برگزار نمایند تا در پیشگاه مهمانان و دوستان و آشنایانشان سربلند باشند، همچنین می خواهند در زیبایی جشنشان عکس ها و فیلم هایی که گرفته می شود، ماشین هم خودنمایی کند؛ در این میان خودروی لاکچری و لوکس های مدل بالابرای این گونه مراسم بسیار پیشنهاد می‌شود، اما ممکن است برای خرید ماشین همه ی افراد توانایی آن را نداشته باشند، به خصوص با قیمتهای خرید و فروش ماشین که روز به روز حالت افزایشی دارند روند نزولی پیدا می کند. به همین دلایلی که ذکر شد بهترین گزینه اجاره ماشین عروس با راننده است.

آیا اجاره ماشین ساعتی هم امکان پذیر است؟

ممکن است این اتفاق برای شما هم پیش آمده باشد که در شرایطی ویژه نیاز به یک خودروی لوکس همراه با راننده ی خوش لباس و وقت شناس نیاز داشته باشید. در این مواقع بهترین گزینه اجاره ماشین با راننده برای ساعتی مشخص می باشد که لازم است شما خودروی مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس با شرکت تماس حاصل فرمایید، راننده در اسرع وقت و محلی که شما خواسته باشید با خودروی تمیز و سالم برای خدمت گذاری حاضر می شود. این نکته را هم در نظر بگیرید که کمتر از سه ساعت اجاره ماشین با راننده امکان پذیر نیست.

مرتبط با : آراد سیر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *