خودرو های K132 پیش فروشی ایران خودرو به موقع تحویل می شوند؟

خودروی جدید K132 ایران خودرو که تیرماه امسال با موعد تحویل 12 تا 14 ماه پیش فروش شد به تازه گی وارد فاز مقدماتی تولید شده است.

به گزارش کاماپرس، محصول جدید ایران خودرو در واقع متولد شده از محدودیت های تحریمی است چرا که قرار نبود چنین خودرویی در کشور تولید شود اما خروج فرانسوی ها از مشارکت در پروژه تولید پژو 304 بعد از خروج آمریکا از برجام و آغاز دور جدید تحریم های ایالات متحده علیه ایران، ساخت خودرویی جدید را با استفاده از امکانات و زیرساخت های مهیا شده برای پروژه پژو 304 را رقم زد.

این خودرو تیرماه سالجاری پیش فروش شد و قرار است اولین سری آن در تابستان سال آینده به خریداران عرضه شود اما سوال اینجاست که آیا خودروهای پیش فروش شده به موقع تحویل خواهند شد؟

تلاش ایران خودرو برای عرضه K132 تا پایان امسال به بازار

آن طور که باشگاه خبرنگاران جوان گزارش کرده است بر اساس اطلاعات و آمار بدست آمده، تولید خودروی K۱۳۲ در فاز مقدماتی آغاز شده و تا کنون، شرکت ایران‌خودرو حدود ۲۰ دستگاه از این خودرو را تولید کرده است.

به نظر می‌رسد ایران‌خودرو قصد دارد این محصول خود را تا قبل از پایان سال به بازار عرضه کند.

نامگذاری این خودرو در دستور کار است و طبق شنیده‌ها نامگذاری این محصول باید به تایید نهایی برسد تا نامی کاملا ایرانی برای آن در نظر گرفته شود.

شایان ذکر است برای خودرو K۱۳۲ حدود ۱۶ هزار در پیش فروش ثبت نام کرده اند و سود مشارکت 6 تا 9 درصدی برای پیش خرید کنندگان این خودرو در نظر گرفته شده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار خودرو ، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.