9 نکته درباره مجموعه قسطا و تجربه خرید اقساطی‌ آنلاین

تورهای مسافرتی لحظه آخر

«قسطا» به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فروش اقساطی کالا و خدمات با تنوع زیاد، به همراه شعار «خرید اقساطی کالا و خدمات برای همه» از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد. قسطا با شرایط جدید نسبت به همه سایت‌ها سعی در ایجاد توانایی خرید قسطی از هر فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی برای کاربرانش دارد.

در ادامه کاماپرس 9 نکته از این مجموعه و خدماتش را در رابطه با خرید و فروش اقساطی ارائه می‌دهد؛

1. تعداد 17 نفر نیروی فعال در مجموعه قسطا تحت مدیریت محمدرضا آشتیانی و سید علیرضا رادمنش فعالیت می‌کنند.

2. این مجموعه با ارائه محصول قسطا کارت خود، امکان خرید اقساطی از همه فروشگاه‌ها- آنلاین و فیزیکی- کشور را فراهم کرده است. خرید با «قسطا کارت» باعث سرعت در فرآیند دریافت اعتبار می‌شود.

3. وبسایت این مجموعه بخشی با عنوان «محاسبه اقساط» دارد. این بخش به دو قسمت سفارش شخصی و سازمانی تقسیم می‌شود. افراد امکان تعیین اقساط و تعیین تعداد ماه‌های پرداخت آن‌ها را از طریق این بخش دارند. حداکثر اقساط ده ماهه است. کاربران امکان محاسبه سود اقساط خود را با مراجعه به محاسبه گر سایت قسطا دارند.

راز آسمان پایتخت

4. کاربران با استفاده از قسطا کارت از هر فروشگاه اینترنتی دارای درگاه پرداخت یا مجموعه‌های فیزیکی دارای دستگاه کارت خوان فروشگاهی امکان خرید دارند. قابلیت دریافت وجه نقد و انتقال وجه از دستگاه‌های خودپرداز برای این کارت‌ها بسته است.

5. شارژ قسطا کارت تنها در اختیار مجموعه قسطا است. تاریخ استفاده از قسطا کارت سه سال پس از صدور آن منقضی می‌شود.

6. در صورت افزایش قیمت کالای مورد نظر بعد از ارسال قسطا کارت، کاربران با مراجعه به حساب کاربری و انجام شارژ اضافی، این کارت را به میزان مورد نیاز خود شارژ می‌کنند. پس از تایید مجموعه قسطا، اعتبار مورد نیاز به قسطا کارت شما منتقل می‌شود. افراد با صدور چک، اقساط خود را در مجموعه قسطا پرداخت می‌کنند. همچنین کاربران در هر شهری امکان استفاده از قسطا کارت را دارند.

7. این مجموعه در سه قالب مشتریان ویژه سازمانی، عادی سازمانی و عادی به کاربران خود طرح‌های همکاری ارائه می‌دهد. همه این طرح‌ها شامل سقف خرید اول، سقف خریدهای بعدی، حداقل پیش پرداخت، سقف دوره بازپرداخت، تضامین متقاضی و مدارک متقاضی است.

8. وبسایت قسطا به منظور رفع مشکل ثبت نام و آموزش کاربران، ویدئوهای کوتاه آموزشی دارای مراحل ثبت نام تا ثبت سفارش جدید را برای آن‌ها آماده کرده و داخل وبسایت قرار داده است.

9. براساس تحلیل دسته‌بندی این مجموعه در سال 1399، نزدیک به 60 درصد مشتریان قسطا غیر تهرانی و 40 درصد تهرانی بودند. 70 درصد فروشگاه‌های شهرستانی و 30 درصد تهرانی نیز، طبق اطلاعات یاد شده، با این شرکت در تعامل بودند.

مرتبط با : قسطا
رایانه کمک
دادپویان
اوج آرام
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

4 دیدگاه برای “9 نکته درباره مجموعه قسطا و تجربه خرید اقساطی‌ آنلاین

  1. امیر گفته:

    من ثبت نام کردم مدارکم تایید شد واسه 20تومن نزدیک 60تومن ضمانت میخواد تا ضمانتارو هم ندی قرارداد نامیده امضا کنید بیخیالش شدم

  2. فرزاد گفته:

    من گرفتم وام قسطارو خیلی خوب وعالیه یکم دنگ وفنگ اینترنتی وآنلاین فقط داره همینکه نمیری بانک ودوندگی نداره عالیه

  3. سیدمحمدآزادی گفته:

    سلام منم گرفتم وام قسطارو همش آنلاین بود فقط دوتا چک سیزده وهفتصد ضمانت گرفت باسفته از بانک خیلی بهتره که باید بری کلی ضامنم ببری بعدشم بگن بخشنامه اومده نمیشه اینجا قسطا بهم پرداخت کرده وماهی نزدیک به دوملیون پرداخت میکنم عالیه خداکنه به همین آسونی برای مردم بازپرداختش رو بالاتر ببرن ومبلغ وام رو خیلی بهتر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز