7 شغل دورکاری با حقوق بالای 12 میلیون تومان

شیوه کار به صورت دورکاری در ایران از زمان کرونا به اوج خود رسید. در حال حاضر نیز به سبب بعد مسافت یا شرایط خاص، بسیاری افراد به‌دنبال موقعیت شغلی به صورت دوکاری هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که برخی مشاغل دورکاری با حقوق بالای 12 میلیون تومان آگهی شده‌اند.

کاماپرس در ادامه 7 شغل دوکاری با حقوق بالای 12 میلیون تومان را براساس سایت جابینجا بررسی می‌کند؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*یکی از شرکت‌های فعال در زمینه وب، برنامه‌نویسی و نرم‌افزار در موقعیت شغلی کارشناس تست نرم‌افزار به صورت دورکاری استخدام می‌کند. حقوق تعیین شده برای این شغل 12 میلیون تومان است و فرد باید مهارت‌هایی همچون رفع باگ نرم‌افزارها، تست سناریوها، افزایش سطح کیفیت تست‌ها، راه‌اندازی و نگهداری محیط تست، حصول اطمینان از کیفیت نرک‌افزارهای تولیدی و غیره را داشته باشد.

*اپراتور ورود اطلاعات دیگر شغلی است که یک شرکت فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت استخدام می‌کند. حقوق این موقعیت شغلی 12 میلیون تومان خواهد بود که جمع‌اوری داده مطابق با نیازها، وارد کردن و سازماندهی داده‌ها، راهکارهایی برای پیشرفت پروژه و غیره باید از مهارت کارجو باشد.

کرمان موتور شیراز

*دیگر شرکت فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت در موقعیت شغلی وب اسکریپر با حقوق 12 میلیون تومان استخدام می‌کند. فردی که در این شغل استخدام می‌شود باید توانایی جمع‌آوری داده، تجزیه و تحلیل داده‌ها، وارد کردن داده، سازماندهی داده و غیره را داشته باشد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه شده و بازنشر آن در سایر رسانه‌ها بدون کسب اجازه صورت گرفته است.

مشاغل دورکاری با حقوق بیش از 14 میلیون تومان

*موقعیت دورکاری دیگری با حقوق بالای 12 میلیون تومان برنامه نویس ارشد پی اچ پی است که شرکت فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت استخدام می‌کند. میزان حقوق تعیین شده برای این شغل 14 میلیون تومان است و در قسمت توانایی‌ها تسلط کامل بر دیتابیس، امنیت در برنامه‌های پی اچ پی، برنامه نویسی با فریم ورک های ام وی سی، توانایی خواندن و تحلیل سورس کد، آشنایی به سیستم عامل لینوکس و غیره قید شده است.

*شرکتی فعال در زمینه وب و برنامه‌نویسی در جایگاه شغلی کارشناس تحقیق و توسعه با حقوق 15 میلیون تومان استخدام می‌کند که فرد باید توانایی‌هایی همچون ایده‌هایی برای بلاکچین، طراحی راحت و توسعه میکروسرویس‌ها، برنامه‌ریزی و اجرای تست‌های عملکرد و غیره داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

*برنامه‌نویس دات نت موقعیت شغلی دوکاری دیگری با حقوق بالای 12 میلیون تومان است. طراحی و برنامه‌نویسی شی گرا، توسعه فرانت اند و بک اند، توسعه میکروسرویس‎ها، برنامه‌نویسی دیتابیس، یکپارچه‌سازی سیستم‌ها و غیره از مهارت‌های خواسته شده توسط این شرکت فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت است. برای فردی که در این شغل استخدام شود حقوقی معادل 15 میلیون تومان تعیین شده است.

*طراح ارشد کاربری نیز می‌تواند در این جایگاه شغلی به صورت دورکاری با حقوق 15 میلیون تومان استخدام شود. این شرکت تبلیغات، بازاریابی و برندسازی مهارت‌های طراحی بصری قوی، طراحی جزئی‌نگر، طراحی و استدلال آن، تجربه کاربری ارائه طرح‌ها با استاندرهای بالا، ایجاد رابط‌های مدرن و غیره را خواستار است.

انتهای پیام

مرتبط با : جابینجا
نرم افزار حسابداری
قیمت روز لپ تاپ
آریا کیا سفر
آسیاتک
دومینیکا پارادایس
ایمالز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت