7 شغل با حقوق بالای 30 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403

7 شغل با حقوق بالای 30 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

کلانشهرهایی چون تهران به عنوان مراکز اصلی فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، همواره فرصت‌های شغلی جذابی برای جویندگان کار داشته‌اند. با توجه به تنوع بخش‌های مختلف اقتصادی در کلانشهرها، فرصت‌های شغلی با درآمد نسبتا بالا در این شهرها بیشتر وجود دارد. این شغل‌ها علاوه بر درآمد بالا معمولا امکانات آموزشی، پژوهشی و تخصصی را نیز در اختیار افراد قرار داده و آن‌ها را به سمت رشد و توسعه حرفه‌ای سوق می‌دهند.

کاماپرس در این گزارش 7 شغل با درآمد 30 میلیون تومان و بیشتر در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر مارکتینگ

شرکتی که در زمینه ارائه راهکارهای نرم‌افزاری نوآورانه و زیرساخت‌های سازمانی به کسب و کارها فعالیت می‌کند دنبال استخدام مدیر مارکتینگ با ۳۰ میلیون تومان حقوق است. فرد مورد نظر این شرکت باید حداقل دو سال تجربه به عنوان مدیر مارکتینگ و فروش یا نقش مشابه داشته باشد.‌

استخدام کارشناس فروش تلفنی

یک مجموعه آموزشی به دنبال استخدام کارشناس فروش تلفنی با بیش از ۶ سال سابقه کار است. حقوق این کارشناس فروش از ۳۰ میلیون تومان محاسبه خواهد شد. تماس روزانه با مشتریان هدف جهت فروش دوره‌های آموزشی و همچنین ارائه‌های راهکارهایی برای بهبود فروش از وظایف این فرد به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام مدیر تولید

یک شرکت تولیدی مبلمان خانگی جهت تکمیل کادر خود به یک مدیر تولید آشنا با صنعت چوب نیازمند است. این مدیر تولید برای شروع همکاری با شرکت به بیش از 3 سال سابقه کاری نیاز دارد و حقوق وی ۳۰ میلیون تومان خواهد بود. برخورداری از حداقل مدرک کارشناسی برای تصدی این شغل الزامی است.

استخدام کارشناس پشتیبانی شبکه

شرکتی که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند، کارشناس پشتیبانی شبکه با بیش از 5 سال سابقه کار و با حقوق 30 میلیون تومان استخدام می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید حداکثر ۳۵ سال داشته و از روابط عمومی بالا و روحیه کار تیمی برخوردار باشد.

استخدام مسئول فنی

یک مطب زیبایی به دنبال استخدام مسئول فنی با حقوق ۳۵ میلیون تومان است. این فرد باید به انجام خدمات زیبایی مثل فیلر و بوتاکس مسلط بوده و در این زمینه سابقه کاری داشته باشد. برخورداری از قدرت بیان و روابط عمومی بالا و همچنین همکاری موثر با پزشک عمومی مطب برای تصدی این شغل ضروری است.

استخدام بازاریاب حضوری

شرکتی که در زمینه خرید و فروش، دیزاین و بازسازی آپارتمان فعالیت می‌کند به دنبال استخدام بازاریاب حضوری با حقوق ۳۵ میلیون تومان است. این بازاریاب حضوری باید با مشتریان هدف این شرکت ارتباط موثر برقرار کند. برخورداری از روابط عمومی بالا، نظم و مسئولیت پذیری برای شروع همکاری از ویژگی‌های لازم برای تصدی این شغل به شمار می‌رود.

استخدام مدیر صادرات

شرکتی که در زمینه تولید تجهیزات برودتی فعال است، مدیر صادرات با بیش از ۶ سال سابقه کار استخدام می‌کند. این شرکت برای این موقعیت شغلی ۳۵ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. برای همکاری با این شرکت  قدرت تصمیم گیری و انعطاف پذیری بالا، قدرت تحلیل داده و بازار و تجربه صادرات به کشورهای خاورمیانه و آفریقا لازم است. این فرد باید به زبان عربی و انگلیسی مسلط باشد.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران تلنتجاب ویژنجابینجا
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “7 شغل با حقوق بالای 30 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403

  1. علی گفته:

    بالای 30 میلیون خوبه ولی برای اکثر مشاغل بالا صرف نمیکنه . مثل شغل آخری که با اون تواناییها( آشنایی به اصول تجارت و فرآیند ترخیص و … با تسلط به انگلیسی و عربی) ، در کشورهای حوزه خلیج فارس رو هوا میزننش. البته با ده برابر حقوق یعنی 300 میلیون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز