7 شغل با حقوق بالای 22 میلیون برای حسابداران

حسابداری و مدیریت مالی یکی از رشته‌هایی است که امروزه، بازار کار بسیار داغی در ایران دارد. بسیاری از موسسه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و اداره‌های خصوصی یا دولتی نیازمند استخدام فردی با تحصیلات حسابداری در سطوح مختلف هستند.

این مسئله باعث شده تا فارغ‌التحصیلان رشته‌های حسابداری و مدیریت مالی سریعاً وارد بازار کار شده و از حقوق و مزایای بسیار خوبی نیز بهره‌مند شوند. البته قابل توجه است که کسب مهارت و تجربه مورد نیاز در کنار داشتن مدرک تحصیلی از اهمیت زیادی برخوردار است. کاماپرس در ادامه، 7 موقعیت شغلی با حقوق بالای 22 میلیون تومان برای حسابداران را بررسی می‌کند؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ اشتغال و استخدام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*یک شرکت مهندسی و ساختمانی معتبر در تهران اقدام به استخدام مدیر حسابرسی داخلی با حداقل حقوق 22 میلیون تومان می‌کند. داشتن حداقل 5 سال سابقه کاری مرتبط به عنوان مدیر و دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی از جمله شرایط احراز در این موقعیت شغلی است.

*یک نمایندگی معتبر در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات خانگی به یک مدیر مالی و اداری با حداقل حقوق ماهیانه 22 میلیون تومان نیازمند است. داشتن حداقل مدرک كارشناسي در رشته مديريت مالی با حداقل 3 سال سابقه مرتبط و تسلط بر امور حسابداری مالی و صنعتی از شرایط استخدام در این مجموعه است.

کرمان موتور شیراز

*یک شرکت تولید در صنعت فولاد در استان تهران نیازمند کارشناس حسابداری صنعتی با حداقل سه سال سابقه کاری است. فرد متقاضی باید حداقل 25 سال سن و حداکثر 33 سال داشته باشد و حداقل حقوق در نظر گرفته شده 26 میلیون تومان است. تسلط به ارزش افزوده، معاملات فصلی و اظهارنامه‌های عملکردی از نیازمندی‌های این موقعیت شغلی است.

*شرکتی با سابقه در صنعت تجهیزات ساختمانی در تهران، اقدام به استخدام مدیر مالی با حداقل حقوق 26 میلیون تومان می‌کند. سابقه کاری بیش از شش سال، مدیریت امور مالی و حسابداری از جمله مهارت‌های مورد نیاز برای این موقعیت شغلی است.

*یک شرکت معروف در حوزه عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی نیازمند استخدام یک سرپرست مالی و حسابداری است. حداقل حقوق این سِمت شغلی 26 میلیون تومان بوده و ساعت کاری منعطف، مزایای رقابتی، بیمه تکمیلی و همکاری با تیم جوان از جمله مزایای همکاری با این شرکت است.

*یک گروه صنعتی فعال در حوزه تولید لفاف‌های بسته‌بندی، چاپ و صنایع دارویی قصد همکاری با یک مدیر مالی و حسابداری را با حقوق ماهیانه 30 میلیون تومان دارد. داشتن بیش از شش سال سابقه کاری، تسلط بر نرم‌افزارهای مالی، اکسل و فرآیندهای مالی از شرایط احراز این موقعیت شغلی محسوب می‌شود.

*یک برند معروف در زمینه ارائه سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، نیازمند استخدام یک نفر به عنوان مدیر مالی است. حداقل حقوق این سِمَت شغلی 50 میلیون تومان بوده و فرد متقاضی باید بیش از 6 سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد. مهارت‌های مورد نیاز شامل مدیریت مالی، تسلط بر نرم‌افزار سپیدار و مالیات بر ارزش افزوده می‌شود.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
ایمالز
آیرومارت-کاماپرس
آسیاتک
آریا کیا سفر
دومینیکا پارادایس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت