7 شغل با حقوق بالای 17 میلیون در شهریور ماه

تورهای مسافرتی لحظه آخر

این روزها افزایش تورم و مشکلات اقتصادی، بر روی مخارج و هزینه‌های زندگی تاثیر فزاینده‌ای گذاشته و افراد را با سردرگمی‌های بسیاری درگیر کرده است. از آن‌جایی که حقوق تعیین شده توسط وزارت کار برای گذارن یک زندگی معمولی نیز کفایت نمی‌کند؛ افراد به‌دنبال یافتن یک شغل با حقوق بالاتر هستند. افراد می‌توانند با جست‌وجو در سایت‌های اینترنتی کاریابی شغل‌هایی متناسب با مهارت و تخصص خود پیدا کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید.

کاماپرس در ادامه 7 شغل با حقوق بالای 17 میلیون تومان در شهریورماه را معرفی می‌کند؛

* یک شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت، برنامه نویس ارشد فرانت‌اند Front-End استخدام می‌کند. متقاضیان این شغل باید بیش از 6 سال سابقه کاری داشته باشند و حقوقی برابر با 18 میلیون تومان به آنها پرداخت خواهد شد. از جمله مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل می‌توان به تسلط داشتن به React.JS، Javascript DOM، اچ‌تی‌ام‌ال، پایتون و زبان انگلیسی اشاره کرد. از دیگر مهارت‌های مورد نیاز برای آن تسلط به سی‌اس‌اس و فرانت‌اند است.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

* یک مزون خیاطی در حوزه تولید پوشاک مردانه به یک خیاط خانم یا آقا ماهر نیاز دارد. فرد متقاضی باید بیش از ده سال سابقه کاری داشته باشد و در صورت نیاز محلی برای سکونت او درنظر گرفته می‌شود. حقوق تعیین شده برای این موقعیت شغلی 18 میلیون تومان است.

* یک آژانس تخصصی در زمینه مارکتینگ، فردی برای موقعیت شغلی مدیر منطقه (Area Manager) استخدام می‌کند. فرد در این شغل مدیریت یک تیم تحقیقات بازار را به‌عهده می‌گیرد و نظارت و ساماندهی آنها را انجام می‌دهد. این فرد مدیریت تیم تحقیقات بازار را در چند شهر بر‌عهده خواهد گرفت و جذب و آموزش نیروهای بازاریابی میدانی به‌عهده او خواهد بود. بررسی بازار فعلی و بازخورد اطلاعات مهم بازار، گزارش پیشرفت‌ها و مسائل به مدیران ارشد از دیگر وظایف کاری این فرد است. تسلط کافی به آفیس و زبان انگلیسی و تجربه قبلی به عنوان مدیریت از ملزومات این شغل است. فرد برای این موقعیت شغلی حقوقی برابر با 18 میلیون تومان دریافت می‌کند.

* یک شرکت تولیدکننده در زمینه تولید اسانس و طعم دهنده‌های غذایی، کارشناس بازرگانی خارجی استخدام می‌کند. حقوق تعیین شده برای این موقعیت شغلی 18 میلیون تومان است. ثبت سفارشات، جمع‌آوری اطلاعات مرتبط با نقل و انتقال وجوه بین بانک‌های ایران و کشور مبدا و مکاتبات خارجی از وظایف این شغل است. این فرد باید دارای مدرک کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی و یا سایر رشته‌های مرتبط باشد. این فرد باید سه سال سابقه کاری مرتبط در زمینه واردات مواد غذایی داشته باشد. افراد باید مسلط به مکالمه و مکاتبه زبان انگلیسی بوده و سه سال سابقه مرتبط کاری در زمینه واردات مواد غذایی داشته باشند.

* یک مجموعه دانش بنیان تولیدی در حیطه طراحی، معماری و تولید نرم‌افزارها در حوزه فناوری اطلاعات، کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه استخدام می‌کند. این فرد باید دارای سه تا 6 سال سابقه کاری باشد و حقوقی برابر با 18 میلیون تومان دریافت می‌کند. فرد باید بتواند مدیریت و رهبری چندین پروژه را به صورت همزمان به عهده بگیرد. تهیه گزارش‌هایی از کنترل پروژه، توانایی کار با نرم‌افزارهای مرتبط این حوزه مثل jira از دیگر وظایف این موقعیت شغلی به‌شمار می‌رود.

* یک سامانه آنلاین درخواست خودرو، از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مالی و حسابداری خانم و آقا دعوت به همکاری می‌کند. حقوق دریافتی فرد 20 میلیون تومان بوده و فرد باید حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط باشد. آشنایی با نرم‌افزارهای آفیس به ویژه اکسل، آشنایی با قانون کار، نقش‌ها و سیاست‌های ایران، تسلط به زبان انگلیسی از دیگر مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل است. تطبیق روزانه‌ی حساب‌های بانکی، صدور چک و پرداخت، ارائه‌ی گزارش‌های مالی، کنترل حساب‌های حقوق بعد از پرداخت حقوق، کنترل حساب‌های مرتبط با خزانه و مکاتبات مربوط به بانک و سازمان امور مالیاتی از وظایف تعیین شده برای این شغل هستند.

* یک شرکت در زمینه فروش اینترنت و خدمات وابسته به شبکه‌های کامپیوتری، یک کارشناس شبکه میکروتیک استخدام می‌کند. این فرد باید دارای سه سال سابقه کاری مرتبط باشد و حقوق تعیین شده برای این موقعیت شغلی 20 میلیون تومان است. مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل آشنایی با شبکه، مانیتورینگ، میکروتیک، ویپ و آی‌‎تی است.

انتهای پیام

آهن رویال
دادپویان
ایده سبز
آریاپی
اوج آرام
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز