7 شغل با حقوق بالای 17 میلیون تومان در تهران

هم اکنون حداقل دستمزد تعیین شده توسط وزارت کار حدود 5/5 میلیون تومان است. اما شغل‌هایی وجود دارند که با توجه به تخصص، سابقه کار، رشته تحصیلی، میزان تحصیلی و … افراد حقوق بیشتری را پرداخت می‌کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

در ادامه کاماپرس با جستجو در سایت جابینجا 7 شغل با حقوق بالای 17 میلیون تومان در تهران را بررسی می‌کند.

*مدیر تضمین کیفیت اولین موقعیت شغلی با حقوق حداقل 18 میلیون تومان است. حداقل سابقه کار در نظر گرفته شده برای این شغل سه سال است. شناسایی فرایندهای سازمان و اندازه‌گیری آن، همکاری در تدوین استراتژی‌های سازمان، تنظیم استانداردهای کیفیت مناسب برای تنظیم محصولات، هماهنگی فرایندهای تست محصول و … از جمله وظایف تعریف شده برای این شغل هستند.

آریاک سفر

* یک شرکت بازرگانی نیاز به رئیس خرید خارجی با حقوق 18 میلیون تومان دارد. در این موقعیت فرد باید با ثبت سفارش، واردات و سورسینگ مواد اولیه و کالا آشنا باشد. همچنین تسلط بر مفاهیم بازرگانی، مذاکرات بازرگانی و سامانه‌های بازرگانی از دیگر شرایط این شغل هستند.

بیشتر بخوانید:

* یک هلدینگ فعال در حوزه فولاد نیاز به یک تکنسین برق دارد. حداقل سابقه کار مورد نیاز سه سال است. توانایی کار در ارتفاع، تسلط بر پی ال سی، تسلط به جوشکاری و دریل‌کاری از جمله شرایط پذیرش در این شغل هستند. موقعیت در نظر گرفته شده برای تکنسین برق 18 میلیون تومان است.

* یک شرکت فناوری اطلاعات برنامه‌نویس ارشد پایتون با حقوق 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. تسلط بر پایتون، جاوا اسکریپت و لینوکس از جمله شرایط این شغل هستند.

* یک آکادمی برنامه‌نویسی نیاز به مدرس پایتون با حداقل سابقه کار سه سال دارد. فرد متقاضی باید نمونه کار تدریس ارائه کند. حقوق این موقعیت شغلی 22 میلیون تومان است.

* یک آژانس تبلیغاتی نیاز به مدیر بازاریابی و فروش با حقوق 24 میلیون تومان دارد. در این موقعیت شغلی فرد باید بازار فعلی را تجزیه و تحلیل کند و بتواند بازارهای جدید را کشف کند. بهبود استراتژی‌های بازاریابی، تدوین برنامه‌های تبلیغاتی و برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان از دیگر وظایف تعریف شده برای این موقعیت شغلی هستند.

* یک شرکت تجارات الکترونیک کارشناس بازرگانی با حقوق 30 میلیون تومان استخدام می‌کند. سابقه کاری سه ساله، ارتباط با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان، آشنایی با صادرات و واردات و تسلط بر زبان انگلیسی از دیگر شرایط پذیرش در این موقعیت شغلی هستند.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز