7 تجربه جالب در نمایشگاه اکسپو امارات که نباید از دست بدهید

همزمان با برگزاری هر اکسپو رویدادها و تجربیات خلاقانه‌ای برای بازدیدکنندگان تدارک دیده می‌شود. طبیعی است در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با پدیده‌هایی روبه‌رو باشیم که نمی‌شود به همین آسانی از آن‌ها گذشت. قرار است که اکسپوی دبی بزرگترین نمایشگاه در کل دنیا باشد و سبک زندگی‌ها را دست‌خوش تغییر کند. در ادامه، به 7 تجربة منحصربه‌فرد اکسپو 2020 دبی پرداخته می‌شود که در مهر ماه امسال می توانید از آنها بهره مند شوید:

1- غرفه سنگاپور: قدم زدن زیر درختان سرسبز طراحی‌شده برای نشان دادن این کشور به عنوان «شهری در باغ.» وقتی به غرفه سنگاپور بروید، حتی با مخروط‌هایی به طول 9 متر هم روبه‌رو خواهید شد.

بیشتر بخوانید:

2- غرفه سوئیس: کوهنوردی و صعود سه‌بعدی به آلپ در دل مه، چیزی است که با رفتن به غرفه این کشور تجربه خواهید کرد. در پایان سفر، غذای سوئیسی فوندو به شما می‌دهند.

3- غرفه موناکو: نمای 360 درجه کِلادسکوپی که برای طراحی‌اش از سنگ نمادین موناکو الهام گرفته شده است. شما سفری به‌یادماندنی در دل تاریخ، هنر و فرهنگ موناکو خواهید داشت.

4- غرفه نروژ: یادگیری تعاملی در قالب تورهای دیجیتال، نمایشگاه فیزیکی و سفر واقعیت‌ افزوده در دل دریای این کشور از جمله ویژگی‌های غرفه است. هدف نروژی‌ها این بوده است که بحران ایجادشده در اقیانوس‌ها مثل زباله‌های دریایی، نشت نفت و صید بی‌رویه را به جهانیان گوش‌زد کنند.

5- غرفه اسپانیا: در این غرفه، شما تشویق خواهید شد تا دنیا را در جهت «ایجاد جنگل‌ها و سرسبزی» بیشتر تغییر دهید. کف زمین غرفه طوری طراحی شده تا به کارهای شما واکنش نشان دهد.

6- غرفه ایالات متحده: یک پروژه هشت دقیقه‌ای روی سقف این غرفه به نمایش درمی‌آید تا فناوری‌های به‌روز این کشور را به نمایش بگذارد.

7- غرفه انگلستان: شما از طریق هوش مصنوعی قادر خواهید بود واژه‌ها را به شعر تبدیل کنید. هزاران شعر از صد شاعر بریتانیایی روی این الگوریتم طرح‌ریزی شده است. در مرحله بعد، شعر شما روی نمای خارجی غرفه به نمایش درمی‌آید.

 

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.