6 موقعیت شغلی برای استخدام در همکاران سیستم / تیرماه 1403

6 موقعیت شغلی برای استخدام در همکاران سیستم / تیرماه 1403-کاماپرس
ژیوار

همکاران سیستم یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری بخش خصوصی کشور است که به کسب‌وکارها در اندازه‌های مختلف و در صنایع گوناگون راهکارهای هوشمند نرم‌افزاری ارائه می‌کند. این شرکت در موقعیت‌های شغلی متنوعی برای استخدام افراد متخصص اقدام کرده است.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی همکاران سیستم در تهران با حقوق توافقی را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس ارشد بازاریابی در همکاران سیستم

همکاران سیستم به دنبال استخدام کارشناس ارشد بازاریابی با بیش از 3 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه است. برای تصدی این شغل برخورداری از مدرک مدیریت، بازرگانی، کسب و کار یا مهندسی صنایع یا کامپیوتر، فناوری اطلاعات الزامی بوده و فرد متقاضی باید 25 تا 35 ساله باشد.

استخدام تکنسین فنی در تهران

همکاران سیستم تکنیسن فنی نیز استخدام می‌کند. برای شروع همکاری در این موقعیت شغلی فرد به 2 سال سابقه کاری مرتبط نیاز دارد. آشنایی با تاسیسات ساختمانی، تاسیسات موتورخانه، برق کاری ساختمان، کابل کشی شبکه و برق تک فاز و سه فاز نیز حائز اهمیت است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام برنامه نویس Front-End

همکاران سیستم همچنین به دنبال استخدام برنامه نویس Front-End با 2 سال سابقه کاری است. این فرد باید از دانش عمیق در مباحث JavaScript و TypeScript و دانش عمیق و کاربردی در حداقل یکی از فریم‌ورک‌های React, Angular یا Vue.js برخوردار باشد.

استخدام کارشناس منابع انسانی در همکاران سیستم

همکاران سیستم همچنین به کارشناس منابع انسانی با 2 سال سابقه کار و در بازه سنی 22 تا 32 سال نیاز دارد. این فرد باید دارای مدرک مدیریت، بازرگانی، کسب و کار یا مهندسی صنایع داشته باشد. در این شغل آشنایی با فرآیندهای جذب و استخدام و اصول مصاحبه از موارد مهم محسوب می‌شود.

استخدام کارشناس برنامه ریزی در تهران

در موقعیت شغلی بعدی همکاران سیستم به دنبال استخدام کارشناس برنامه ریزی است. برخورداری از 2 سال سابقه کاری مرتبط و همچنین مدرک کارشناسی مهندسی صنایع در این شغل حائژ اهمیت بوده و شرط سنی نیز 22 تا 32 سال است. آشنایی با مدل‌های مدیریت عملکرد از موارد مهم این شغل به شمار می‌رود.

استخدام کارشناس آموزش در همکاران سیستم

همکاران سیستم برای استخدام کارشناس آموزش 22 تا 33 ساله نیز اقدام کرده است. برای تصدی این شغل فرد باید 2 سابقه کار مرتبط داشته و در رشته‌های چون مدیریت، کامپیوتر و آموزش تحصیل کرده باشد. نیازسنجی دوره های آموزشی کارکنان حوزه‌های مختلف و تهیه و تدوین برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی کارکنان بر عهده این فرد خواهد بود.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران تلنتجاب ویژنجابینجاهمکاران سیستم
نهال گشت
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز