6 لباس چرم که جایشان در کمد شما خالی است

استایل چرم جذابیت خاصی دارد و ظاهری منحصر به فرد به شما‌ می‌دهد. شاید با شنیدن نام استایل چرم به یاد کاپشن‌های چرم موتورسواری یا کمربندهای پهن و میخ دار دهه 80 میلادی بیفتید؛ اما چرم را‌ نمی‌توان به یک دوره محدود کرد؛ در دنیای مد و فشن، چرم همیشه مد است!

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، پوشاک چرم در کنار زیبایی بی حد و حصر خود‌ می‌تواند ماندگاری و دوام بیشتر هم داشته باشد. با وجود تنوعی که در رنگ چرم‌های مصنوعی و طبیعی امروزی وجود دارد، دیگر نباید نگران ترکیب رنگ‌ها در استایل چرمی بود. همراه ما باشید تا 6 لباس چرمی شیک که نباید قیدش را بزنید، به شما معرفی کنیم.

1. شلوار چرم مشکی

شلوار چرمی جزو جدانشدنی کمد لباس افراد باسلیقه است.‌ می‌توانید برای داشتن ظاهر شیک و امروزی‌تر، انواع شلوار چرم راسته یا حتی یا پاکتی را امتحان کنید و آن را با یک بلوز آستین پف دار در کنار صندل یا بوت مینیمال و ساده بپوشید.

2. چکمه یا بوت چرم

یکی از ترندهای دهه 90 که به دنیای مد برگشته، بوت با پنجه مربعی شکل هستند. این چکمه‌ها برای فصل‌های سرد سال یک انتخاب شیک و فوق العاده خواهند بود. چکمه‌های پنجه مربعی چرم با هر قدی که داشته باشند، چه نیم بوت و چه بوت‌های بلند، استایل شما را جذاب خواهند کرد. این چکمه‌ها را‌ می‌توانید با شلوار یا دامن‌های بلند ست کنید.

3. پیراهن چرمی

آیا تا به حال به پوشیدن پیراهن چرمی فکر کرده‌اید؟! این ترند جذاب حتی با کمترین نقشی که در استایل‌تان بازی‌ می‌کند‌ می‌تواند ظاهری منحصر به فرد به شما ببخشد. اگر ترندهای دنیای فشن را دنبال‌ می‌کنید، امسال پیراهن‌های طرح دار و شلوغ خود را کنار بگذارید و آن را با یک پیراهن چرمی مد روز با ظاهر ساده جایگزین کنید.

اگر‌ می‌خواهید جذاب‌تر به نظر برسید، پیراهن چرمی‌تان را با یک شلوار بوتکات یا دامن‌های خمره‌‌ای ست کنید. سعی کنید ترکیب رنگ‌های خنثی را در استایل خود با پیراهن چرم داشته باشید.

4. شلوار دامنی چرم

تا به حال دامن شلواری یا شلوارهای گشاد نپوشیدید؟ شاید از آزاد ایستادن دامن شلواری‌های پارچه‌‌ای خوشتان‌ نمی‌آمده است. دامن شلواری چرم همان چیزی است که باید در استایل خود امتحان کنید!

داغ‌ترین ترند فصل، شلوارهای دامنی گشادی هستند که قد آنها کمی بالاتر از مچ پاست. این دامن شلواری‌ها را‌ می‌توانید با یک کت کتان ست کنید. در ضمن این استایل زیبا با یک جفت کفش کتانی یا صندل، فوق العاده به نظر خواهد رسید. این استایل فقط برای فصل‌های گرم سال نیست؛ در روزهای سرد هم‌ می‌توانید دامن شلواری چرم را با چکمه‌های قد بلند بپوشید.

5. کت یا بلیزر چرمی

وقتی به بلیزر چرمی فکر‌ می‌کنید شاید اولین تصویری که در ذهنتان نقش ببندد کاپشن‌های چرمی موتورسواری باشد! اما کت‌های چرمی امسال با ظاهری متفاوت طراحی شده‌اند و این پوشاک به دنیای مد و فشن بازگشتند.

کت‌ها که از ترندهای پوشاک بانوان در سال اخیر هستند، در تنوعی از مدل‌ها طراحی شدند.‌ می‌توانید کت‌های چرمی دارای کمربند را انتخاب کنید یا کت‌های چرمی ساده. بلیزر چرم در کنار یک دامن چرمی خمره‌‌ای بلند، یک استایل فوق العاده شیک و امروزی را جلوه‌ می‌دهد. علاوه بر این‌ می‌توانید کت‌های چرمی را با شلوارهای جین هم ست کنید و یک استایل غیررسمی و زیبا داشته باشید.

6. دستکش چرم

در نهایت حواستان باشد که یک جفت دستکش چرمی در کمد لباس خودتان داشته باشید تا استایل زمستانی شما خاص‌تر به نظر برسد. دستکش‌های چرمی نه تنها شیک و لوکس به نظر‌ می‌رسند، بلکه کاملا کاربردی و با دوام هستند. این دستکش‌ها تنوع زیادی دارند و‌ می‌توانید با توجه به نوع استایل خود، انواع ساده یا زرق و برق‌دار آنها را انتخاب کنید.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.