6 شغل مدیریتی با حقوق بالای 40 میلیون تومان در تهران / خرداد 1403

6 شغل مدیریتی با حقوق بالای 40 میلیون تومان در تهران / خرداد 1403-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

در دنیای کسب و کار، موقعیت‌های مدیریتی یکی از جذاب‌ترین و پرفراز و نشیب‌ترین حوزه‌های شغلی است. مدیران با توانایی‌ها و تجربیات متنوع، نقش بسیار مهمی در رهبری و مدیریت تیم‌ها، برنامه‌ریزی استراتژیک و اجرایی، ارتقاء فرآیندهای کسب و کار و تصمیم‌گیری‌های حیاتی دارند. موقعیت‌های مدیریتی، علاوه بر فرصت‌های حرفه‌ای بسیار جذاب، امکان ارتقاء حرفه‌ای و توسعه دانش و تجربه را فراهم می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش 6 شغل مدیریتی با حقوق بالای 40 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر منابع انسانی

شرکتی که در زمینه اجاره اقامتگاه به گردشگران فعالیت می‌کند به دنبال استخدام مدیر منابع انسانی با حقوق 40 میلیون تومان است. این فرد برای تصدی این شغل به بیش از 10 سال سابقه کاری مرتبط و حداقل مدرک کارشناسی مدیریت نیاز دارد. فرد متقاضی باید تهیه و تنظیم سیاست‌ها، دستورالعمل‌ها، روش‌های اجرایی، مقررات و بخش‌های امور اداری و منابع انسانی شرکت را بر عهده بگیرد.

استخدام مدیر فروش سازمانی

یک موسسه مشاوره بازاریابی بین‌المللی به مدیر فروش سازمانی با بیش از 6 سال سابقه کاری نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 40 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. وظیفه این فرد به عنوان مدیر فروش و بازاریابی سازمانی برقراری ارتباط با دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی جهت جذب مشارکت ارگان‌های مربوطه در هاب دانشگاهی کشوری خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

استخدام مدیر مطالعات کلان

یک شرکت فعال در زمینه رتبه بندی اعتباری که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار کار می‌کند به دنبال استخدام مدیر مطالعات کلان با بیش از 6 سال سابقه کار بوده و برای این موقعیت شغلی 40 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. از وظایف این فرد می‌توان به تحلیل‌های کلان اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، تحلیل ریسک صنایع مختلف و تحلیل شرکت‌ها در محیط رقابتی اشاره کرد.

استخدام مدیر فروش

یک موسسه آموزشی مدیر فروش استخدام می‌کند. این موسسه برای سمت مدیر فروش در سازمان خود 40 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته و انتظار دارد فرد از روحیه کار تیمی و روحیه اجرایی و عملیاتی برخوردار باشد. همچنین تسلط به مهارت‌های عالی فروش، بیش از 6 سال سابقه کاری و سابقه فروش بالای 130 میلیارد تومان برای شروع این کار حائز اهمیت است.

استخدام مدیر مالی

شرکتی که در زمینه ارائه اقامتگاه به مسافران فعال است مدیر مالی با حقوق 45 میلیون تومان استخدام می‌کند. علاوه بر 6 سال سابقه کاری تسلط کامل به قوانین مالیاتی، امور بازرگانی، بانکی، تامین اجتماعی و سایر مقررات مرتبط برای تصدی این شغل ضروری اعلام شده و فرد باید توانایی تهیه گزارشات صورت‌های مالی، اظهار نامه مالیاتی و گزارش‌های مالی را داشته باشد.

استخدام مدیر مارکتینگ

یک شرکت تولید کننده سقف کشسان در کشور برای استخدام مدیر مارکتینگ اقدام کرده و برای این شغل 45 میلیون تومان حقوق در نظر دارد. بررسی و آنالیز روند بازار، شناسایی بازار و مخاطبان هدف و روش‌های دسترسی به آن، پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی و همچنین نظارت و هماهنگی انجام کارهای تبلیغاتی شرکت بر عهده این فرد خواهد بود. برای شروع این همکاری برخورداری از بیش از 3 سال سابقه کاری الزامی است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامایران تلنت
آهن رویال
روکش مارال
رایانه کمک
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز