5 یخچال 27 فوتی مناسب تا سقف 25 میلیون تومان

شاخص-کاماپرس
ژیوار

یخچال و فریزر جادار همواره نیاز خانواده‌های ایرانی‌ است. یخچال‌های 27 فوتی، بسته به طراحی‌شان بین 350 تا 500 لیتر گنجایش دارند و از این رو نیاز خانواده‌های متوسط و پرجمعیت را به خوبی برطرف می‌کنند. زمانی که صحبت از یخچال جادار و باکیفیت می‌شود، ذهن کاربران به سمت و سوی گزینه‌های گران 40 یا 50 میلیون تومانی می‌رود؛ اما در این محدوده گنجایش، یخچال‌های باکیفیتی نیز روانه بازار شده‌اند که از قضا قیمت بسیار مناسب و زیر 25 میلیون تومانی نیز دارند.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 5 مدل یخچال تا سقف 25 میلیون تومان می‌پردازد که گنجایش 27 فوتی دارند.

یخچال و فریزر 27 فوت امرسان BFN27D502

این مدل یخچال و فریزر 27 فوتی در هنگام تهیه این گزارش با قیمت حدودی 25 میلیون و 200 هزار تومان در رنگ سفید موجود است. این مدل یخچال کمبی نمایشگر دیجیتال دارد و در مجموع با گنجایش کلی 502 لیتر، یخچال جاداری محسوب می‌شود. در این محصول کربن فعال شده به کار رفته و همین امر از ایجاد بوی نامطبوع در محیط یخچال جلوگیری می‌کند. سیستم عیب‌یاب هوشمند نیز در مواقع ضروری و بروز مشکل، می‌تواند به کاربران این امکان را بدهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن عیب محصول را شناسایی کنند.

1-کاماپرس

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

یخچال 27 فوت و فریزر کلوِر FRNT101

این مدل یخچال و فریزر 27 فوتی با حدود قیمت 25 میلیون و 220 هزار تومان، یکی دیگر از گزینه‌های اقتصادی به حساب می‌آید. در این محصول، حفظ طراوت مواد غذایی اهمیت زیادی دارد و فیلتر تصفیه هوا و بوگیر نانو، فضای مناسبی را جهت نگهداری مواد غذایی فراهم می‌کند. این یخچال کمبی از آب سرد کن نیمه اتوماتیک نیز بهره می‌برد. همچنین گنجایش کلی این دستگاه حدود 432 لیتر عنوان شده است.

2-کاماپرس

یخچال و فریزر 27 فوت رویال جنرال AFLE22

این مدل یخچال و فریزر 27 فوتی با قیمت حدودی 15 میلیون و 490 هزار تومان در رنگ سفید موجود است. این یخچال کمبی با خاصیت دیفراست، یخساز نیمه اتوماتیک نیز دارد. فضای ذخیره‌سازی در این محصول 398 لیتر عنون شده و نمایشگر دیجیتال روی درب یخچال، نمای محصول را دیدنی‌تر می‌کند. طبقات موجود در بخش فریزر به صورت کشویی باز و بسته می‌شوند و همین امر، به حفظ نظم یخچال کمک می‌کند.

3-کاماپرس

یخچال و فریزر 27 فوت جنرال پارس SAM-RL770

این مدل یخچال و فریزر 27 فوتی حدود 16 میلیون و 900 هزار تومان قیمت دارد و یکی از یخچال‌های مقرون به صرفه با گنجایش 27 فوتی محسوب می‌شود. لاستیک دور درب این محصول از ورود باکتری‌ها به محیط یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین سیستم انجماد سریع، ارزش مواد غذایی و پروتئینی را در یخچال حفظ می‌کند. این مدل یخچال و فریزر کمبی گنجایش کل 421 لیتری دارد.

4-کاماپرس

یخچال و فریزر 27 فوت الکترواستیل استار پلاس سفید

این مدل یخچال و فریزر 27 فوتی با حدود قیمت 23 میلیون و 200 هزار تومان نوفراست و بدون برفک است. این محصول موتوری با میزان صدای 34 دسی بل دارد و از این رو، محصول کم سر و صدایی محسوب می‌شود. جریان هوا به صورت گردش هوای چندگانه، طراوت مواد غذایی را در این محصول حفظ می‌کند. گنجایش کلی این یخچال و فریزر نیز 352 لیتر گزارش شده است.

5-کاماپرس

انتهای پیام

مرتبط با : انتخاب سنتردیجی کالاشهر لوازم‌ خانگی
نهال گشت
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
آژانس هرمس 724
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز