5 پرایمر مات کننده پرفروش زیر 500 هزار تومان

تورهای مسافرتی لحظه آخر

پرایمرها با کوچک کردن حفره‌های پوست و پوشاندن چروک‌ها و حفرات صورت، برای شروع میکاپی زیبا زیرسازی می‌کنند. پرایمر مات کننده با ایجاد تعادل در چربی پوست، براقی آن را کاهش داده و پوست را برای شروع آرایش صاف و یک‌دست می‌کند.

کاماپرس در این گزارش به معرفی پرفروش ترین پرایمر مات کننده می‌پردازد.

1- پرایمر مات کننده اکسپرتیج آردن

این محصول با حجم 30 میلی‌لیتری در زمان نوشته‌شدن گزارش حدوداً 300 هزار تومان قیمت دارد. این پرایمر برای انواع پوست مناسب است و به‌ویژه افرادی که پوست چرب دارند با استفاده از این پرایمر می‌توانند چربی و براقی پوست را کنترل کنند و به صورت خود جلوه‌ای مات ببخشند. بافت ابریشیمی و سبک این پرایمر از برند آردن پخش آن را بر روی پوست آسان می‌کند. این پرایمر علاوه بر پوشاندن چروک‌ها، آثار خستگی و پیری پوست، خاصیت مرطوب‌کنندگی نیز دارد.

بیشتر بخوانبد:

2- پرایمر مات‌کننده گلدن رز

این محصول با حجم 30 میلی‌لیتر حدوداً 700 هزار تومان قیمت دارد. افرادی با پوست چرب، مختلط و معمولی می‌توانند از این پرایمر استفاده کنند.

پرایمر مات‌کننده گلدن رز با جذب چربی اضافی پوست به آن ظاهری مات می‌دهد و با داشتن بافت سبک روی پوست ایجاد سنگینی نمی‌کند. این پرایمر ضمن محو کردن چروک‌های ریز، باعث کوچک شدن منافذ باز پوست می‌شود. مزیت دیگر این محصول نداشتن پارابن است.

3- پرایمر مات کننده نیوول

این محصول 30 میلی‌لیتر حجم و حدوداً 650 هزار تومان قیمت دارد. این پرایمر برای انواع پوست مناسب است. در ترکیب این پرایمر از پارابن و سایر مواد حساسیت‌زا استفاده نشده که همین ویژگی آن را برای افراد با پوست‌های حساس نیز قابل استفاده می‌کند. پرایمر مات‌کننده نیوول با کنترل چربی پوست علاوه بر کمک به دوام آرایش و کاهش براقی پوست، به کاهش مشکلات ناشی از آکنه در افراد دارای پوست چرب کمک می‌کند. این پرایمر با پوشاندن خطوط ریز صورت به آن حالتی جوان‌تر می‌دهد. پرایمر نیوول علاوه برابن موارد، کار رطوب‌رسانی به پوست را نیز انجام می‌دهد.

4- پرایمر مات کننده آرایش 35میل فلورمار

این محصول از برند فلورمار با 35 میلی‌لیتر حجم قیمتی درحدود 550 هزار تومان دارد. این پرایمر با داشتن بافت سبک به‌راحتی روی پوست پخش می‌شود و ایجاد سنگینی نمی‌کند. همچنین پرایمر مات‌کننده فلورمار با رطوب رسانی به پوست از ایجاد حس کشیدگی در آن جلوگیری می‌کند. این محصول فاقد چربی و پارابن است و با کنترل چربی پوست از براقی پوست می‌کاهد.  پرایمر فلورمار با پوشاندن حفره‌های عمیق و سطحی پوست و خطوط صورت، بر روی پوست ظاهری صاف و یک‌دست ایجاد می‌کند و آن را برای انجام میکاپ آماده می‌سازد.

5- پرایمر مات‌کننده رولوشن

این محصول با حجم 28 میلی‌لیتر حدوداً 460 هزار تومان قیمت دارد. این پرایمر، ژلی بی‌رنگ است که چربی پوست را کنترل می‌کند و پوستی مات بر جای می‌گذارد. همچنین با پوشاندن چروک‌ها و حفرات صورت، پوست را برای میکاپ آماده می‌کند. این پرایمر با داشتن آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند ویتامین E اثر ضدپیری دارد. این محصول عاری از چربی، عطر و پارابن است و بنابراین پوست‌های حساس و چرب بدون نگرانی می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

انتهای پیام

مرتبط با : روژهشیمن شاپهیلادرم
آریاپی
روکش مارال
آهن رویال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز