5 هاچ بک زیر یک میلیارد تومان در بازار + قیمت خرداد 1403

ژیوار

5 هاچ‌بک محبوب زیر یک میلیارد تومان در بازار ایران شامل انواع خودرو 207، ساندرو، تویوتا یاریس هاچ‌بک، هیوندا آی 30 و مزدا 2 هاچ‌بک است.

به گزارش کاماپرس، در حال حاضر خودروهای هاچ بک در بازار ایرا بسیار پر تقاضا هستند. زیرا در حال حاضر یکی از مهمترین چالش‌های شهرهای پرجمعیت ایران ترافیک است. به همین دلیل خودروهای هاچ‌بک بسیار پر استقبال هستند. در این گزارش 5 هاچ بک محبوب زیر یک میلیارد تومان در بازار ایران معرفی شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

خودرو 207

مدل دنده‌ای و اتومات 207 به صورت صفر زیر یک میلیارد تومان قابل خریدن است. قیمت مدل دنده‌ای کمی پایین‌تر و در محدوده 800 میلیون تومان قابل خرید است. به همین دلیل تقاضا برای مدل دنده‌ای بیشتر از اتومات آن است. این خودرو که به تازگی به آپشن‌های جدیدی مانند سیستم کنترل پایداری، فرمان برقی، کنترل کروز، دوربین دید عقب، آینه های جانبی برقی و مولتی مدیا مجهز شده‌است. 207 دنده‌ای دارای موتوری 1.6 لیتری با پیشرانه 4 سیلندر است که 11.6 ثانیه شتاب دارد و در 100 کیلومتر حدود 6.6 لیتر بنزین مصرف می‌کند.

دریان سفر امید

ساندرو

این خودرو با 42 هزار کیلومتر پیمایش با قیمت 890 میلیون تومان در بازار ایران آگهی شده‌است. این خودرو در حال حاضر پر متقاضی محسوب می‌شود. به همین دلیل قیمت آن مشابه خودروهای صفر اتوماتیک چینی و داخلی است. این خودرو ساندرو که آگهی شده دو لکه رنگ دارد. تجهیزاتی مانند مانیتور و دوربین نیز اضافه بر روی آن نصب شده‌است. همچنین بیمه کامل و زاپاس نو نیز دارد. این خودرو دارای موتوری 1.6 لیتری با پیشرانه 4 سیلندر است. شتاب آن 11.5 ثانیه و میزان مصرف سوخت آن در 100 کیلومتر 8.3 لیتر ثبت کرده‌اند.

تویوتا یاریس هاچ بک

این خودرو با 240 هزار کیلومتر پیمایش با قیمت 980 میلیون تومان در بازار ایران عرضه شده‌است. این خودرو اتومات دو لکه رنگ روی بدنه دارد. از نظر فنی دارای موتوری 2 لیتری با پیشرانه 4 سیلندر است. شتاب این خودرو 11.2 ثانیه و مصرف بنزینش در 100 کیلومتر حدود 5.5 لیتر است.

هیوندا آی 30

این خودرو با 105 هزار کیلومتر پیمایش با قیمت 800 میلیون تومان در بازار ایران آگهی شده‌است. این خودرو اتومات چند لکه رنگ روی بدنه دارد، به طوری که درب جلو سمت راست و درب عقب سمت راست و بخشی از گلگیر عقب رنگ شدگی دارد. اما از نظر فنی سالم عنوان نشده‌است. این خودرو دارای موتوری 1.5 لیتری با پیشرانه 4 سیلندر است. شتاب آن 14 ثانیه ثبت شده و در 100 کیلومتر حدود 6.5 لیتر بنزین مصرف می‌کند. این خودرو دارای آپشن های مانند سانروف، کروز کنترل، گرم کن صندلی و فرمان برقی است.

مزدا 2 هاچ بک

این خودرو با 105 هزار کیلومتر پیمایش با قیمت 800 میلیون تومان در بازار ایران آگهی شده‌است. این خودرو اتومات چند لکه رنگ روی بدنه دارد و از نظر فنی نیز اطلاعاتی درباره آن ارائه نشده‌است. این خودرو دارای موتوری 1.5 لیتری با پیشرانه 4 سیلندر است. شتاب آن 14 ثانیه ثبت شده و در 100 کیلومتر حدود 6.5 لیتر بنزین مصرف می کند.

انتهای پیام

نهال گشت
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز