5 موقعیت شغلی متنوع برای استخدام در دیجی کالا

5 موقیعت شغلی برای استخدام در دیجی کالا-کاماپرس
ژیوار

دیجی کالا با ارائه محصولات متنوع از لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی تا محصولات مرتبط با زندگی روزمره، توانسته است جایگاه بسیار ویژه‌ای در بازار آنلاین ایران به دست آورد. یکی از عوامل موفقیت این شرکت، توجه به کیفیت خدمات و همچنین فراهم کردن محیط کار مناسب و فرصت‌های شغلی متنوع برای کارمندان خود است. این شغل‌ها از حوزه‌های مختلف اعم از فروش، بازاریابی، خدمات مشتریان و مدیریت منابع انسانی تا حوزه‌های فناوری اطلاعات و توسعه‌ی نرم‌افزار را شامل می‌شود.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی در دیجی کالا با حقوق توافقی را معرفی می‌کند.

استخدام طراح لباس در دیجی کالا

دیجی کالا در یکی از موقیعت‌های شغلی ارائه شده خود به دنبال استخدام طراح لباسی است که با خلاقیت و مهارت، لباس‌های نوآورانه‌ای را مطابق با جدیدترین روندهای مد طراحی و تولید کند. همکاری با مشتریان برای فهم دقیق سبک و نیازهای آن‌ها و طراحی لباس‌های سفارشی که زیبایی و فردیت مشتری را نشان می‌دهد از مسئولیت‌های این فرد خواهد بود.

استخدام طراح گرافیگ در دیجی کالا

دیجی کالا همچنین به دنبال استخدام یک طراح گرافیک با بیش از 3 سال سابقه کاری است که تولید محتواهای گرافیکی (پوستر، کاور، پست‌های شبکه‌های اجتماعی و …) را برعهده بگیرد و با تیم مارکتینگ برای توسعه استراتژی کلی مارکتینگ مجموعه همکاری کند. برای انجام این کار تسلط به طراحی گرافیک، تصویرسازی، اصول عکاسی و نرم افزارهای مربوطه الزامی است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام کارشناس قیمت گذاری در دیجی کالا

تیم موبایل کارکرده دیجی کالا به دنبال جذب کارشناس قیمت گذاری است تا با ارزیابی داده‌ها از منابع مختلف و استفاده از آن برای به دست آوردن بینش در مورد استراتژی‌های قیمت گذاری و روند بازار به این تیم کمک کند. از موارد مهم برای شروع این همکاری می‌توان به برخورداری مهارت کار تیمی، انعطاف پذیری، توانایی حل مسئله و 2 سال سابقه کاری مرتبط اشاره کرد.

استخدام سرگروه تیم تعمیر و نگهداری

همچنین دیجی کالا به دنبال فردی است که سرگروهی تیم ساخت، تعمیر و نگهداری در واحد تعمیر و نگهداشت تجهیزات واحد عملیات دیجی کالا، مسئولیت نگهداری ماشین آلات صنعتی و سردخانه (سیستم برودتی ) و اجرای انواع پروژه‌های مرتبط و رهبری و هدایت تیم را بر عهده بگیرد. پیگیری نیازمندی‌های دو شیفت کاری و حضور بعد از ساعات کاری در صورت نیاز در این شغل ضروری است.

استخدام فروشنده در دیجی کالا

دیجی کالا فروشنده فروشگاه هم استخدام می‌کند. برخورداری بیش از 3 سال سابقه کاری از موارد ضروری برای تصدی این شغل محسوب می‌شود. وظیفه این فروشنده مذاکره حضوری با مشتریان جهت معرفی محصولات و خدمات، اطلاع از میزان موجودی محصولات در فروشگاه یا انبار و همکاری با سایر فروشنده‌ها جهت دستیابی به نتایج مورد انتظار خواهد بود.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران تلنتجاب ویژنجابینجادیجی کالا
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز