5 فرصت شغلی جذاب دورکاری با حقوق تا 50 میلیون تومان

فرصت-شغلی-دورکاری-کاماپرس
ژیوار

این روزها بسیاری از مشاغل به شکل دورکاری در حال انجام است و با توجه به تقاضای بالا برای این مشاغل، تعداد آنها رو به افزایش است. معمولا با توجه به تخصص‌ مورد نیاز هر کدام، درآمدهای قابل توجه‌ای از این مشاغل دورکاری کسب می‌شود.

کاماپرس در این گزارش، 5 فرصت‌ شغلی دورکاری با حقوق بالای 15 میلیون تومان در شرکت‌های مختلف را معرفی می‌کند.

20 تا 25 میلیون برای ادیت فیلم

یک کلینیک پزشکی در زمینه تولید محتوای مجازی به یک ادیتور و تدوینگر در حد متوسط نیاز دارد. این مجموعه که در منطقه یوسف آباد مستقر است، به شکل دور کار هم نیرو برای این پوزیشن جذب می‌کند. با وجود ساعت کاری منعطف این مجموعه حقوق بین 20 الی 25 میلیون پرداخت می‌کند.

مدیر فروش با حقوق 50 میلیون

شرکتی کارآفرین برای بخش مدیر فروشی خود اعلام نیاز کرده است. آنها برای این بخش از کار خود به فردی با فن بیان قوی و متعهد نیاز دارند. درآمد در این پوزیشن به صورت پورسانتی است و از حدود 50 میلیون شروع می‌شود.

فرصت-شغلی-دورکاری-کاماپرس

دریان سفر امید

پشتیبان قلم‌چی 15 الی 20 میلیون

پشتیبان آموزشی قلم‌چی در شرق تهران به یک نیروی خانم نیاز دارد که به صورت دور کار در این مجموعه مشغول شود. در این پوزیش تنها پنچشنبه‌ها 8 تا ده صبح و برخی جمعه‌ها در حدود دو ساعت نیاز به حضور است. برای این نیرو حقوق 15 الی 20 میلیون در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

50 میلیون حقوق برای برنامه نویس بازی یارانه‌ای

یک شرکت خصوصی برنامه نویسی در حوزه بازی‌های یارانه‌ای به یک برنامه نویس در پوزیشن مسئول برنامه نویسان نیاز دارد. ساعت کاری برای این نیرو، حداقل هفته‌ای 30 ساعت در نظر گرفته شده که در صورت موافقت طرفین همکاری به صورت درازمدت ادامه خواهد داشت. حقوق در نظر گرفته شده برای این پوزیشن 50 میلیون خواهد بود که امکان دریافت حقوق به صورت دلاری هم وجود دارد.

حسابدار دور کار ؛ ماهیانه 50 میلیون

یک شرکت حسابداری، به صورت پروژه‌ای و پاره وقت، به نیروی دور کار حسابدار نیاز دارد. این شرکت بیشتر در حوزه امور مالیاتی فعالیت می‌کند و حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز آن کارشناسی حسابداری است که حقوق حدود 50 میلیون تومان برای این جایگاه شغلی پرداخت می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز