5 عطر زنانه سبک مناسب تابستان + قیمت

ژیوار

تابستان فصل سواحل گرم، میوه‌های آب‌دار و البته آفتاب است. روایح تابستانی نیز نموداری از سرزندگی و انرژی این فصل هستند و درکنار آن حس خنکی را که در تابستان نیاز دارید به شما می‌بخشند.

کاماپرس در این گزارش به بررسی 5 عطر زنانه سبک مناسب تابستان می‌پردازد.

1- عطر زنانه آمواج سان شاین

این ادوپرفیوم خنک را کشور عمان به بازار مد معرفی کرده است؛ با وجود این، شباهتی بین آمواج سان‌شاین و عطرهای گرم و تند عربی وجود ندارد. رایحه تنباکوی موجود در این ادوپرفیوم، حس تلخی و تندی را منتقل نمی‌کند و درمجموع از این عطر حس شیرینی خواهید گرفت. ناگفته نماند که بسیاری از افراد پس از بو کردن سان‌شاین زنانه حس می‌کنند قبلاً این رایحه را استشمام کرده‌اند، بنابراین اگر درمورد منحصر‌یه‌فرد بودن بویی که از شما به مشام می‌رسد حساس هستید شاید بهتر باشد با هزینه نسبتاً زیاد آن، عطر دیگری را انتخاب کنید. در تمام فصول می‌توان از این عطر ستفاده کرد اما نیمه اول سال زمان مناسب‌تری است.

بسته‌بندی 100 میلی‌لیتری آمواج سان‌شاین به قیمت 19 مییلون تومان به فروش می‌رسد و می‌توان آن را با تخفیف به قیمت 16 میلیون تومان خرید.

دریان سفر امید

بیشتر بخوانید:

2- عطر زنانه کنزو لئو پار

بسیاری از کسانی که کنزو لئو بار زنانه را بو کرده‌اند معتقدند رایحه‌ای مانند بوی خیار از آن به مشام می‌رسد؛ با این‌حال چنین نتی در هیچ‌کجای ترکیب گلی‌آبزی این ادوتویلت فرانسوی نیست. توصیه می‌شود درصورتی به سراغ کنزو لئو بار بروید که شیفته عطرهای بسیار خنک باشید. فراموش نکنید اگر دوست داید این عطر روی بدن شما ماندگار باشد سمپل آن را همراه خود داشته باشید چراکه ماندگاری و پخش بوی لئوپار هردو بسیار ضعیف هستند.

شیشه 100 میلی‌لیتری این عطر قیمتی برابر با 3 میلیون و 740 هزار تومان دارد.

3- عطر زنانه دی‌ کی‌ وان بی دلیشس سبز

این عطر زنانه خنک، در سال 2004 به بازار مد معرفی شد و در همان زمان افراد بسیاری را شیفته خود کرد. شاید دی‌ کی‌ وان بی دلیشس دوره اوج خود را پشت سر گذاشته باشد، اما هنوز برای عده زیادی جذابیت و یا شاید حسی نوستالژیک دارد. درست مانند بسته‌بندی و یا آگهی قدیمی و معروفش، از این عطر حس تازگی و خنکی یک سیب سبز منتقل می‌شود. هرچند که این حس باتوجه به ماندگاری پایین آن دوام زیادی ندارد. بسیاری از افراد از این عطر نیز بوی خیار استشمام می‌کنند بی آن‌که این نت در ترکیب گلی‌میوه‌ای این عطر آمریکایی موجود باشد. گفتنی است که بعضی از آقایان نیز به این عطر زنانه محبوب علاقه نشان می‌دهند.

شیشه محتوی 100 میل از  این ادوپرفیوم به قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان فروخته می‌شود.

4- ویکتوریا سیکرت بامب‌شل

اگر عطرها را می‌شد به‌صورت انسان تجسم کرد، ویکتوریا سیکرت بامب‌شل دختری جوان سرزنده و برون‌گرا بود. ماندگاری این ادوپرفیوم از برند آمریکایی ویکتوریا سیکرت، از 4 ساعت تجاوز نمی‌کند. رایحه آن گلی‌میوه‌ای است و قیمتی برابر با 8 میلیون و 800 هزار تومان دارد.

 

5- عطر زنانه لانوین مری می

عطر زنانه لانوین مری می، عطری گلی‌میوه‌ای و خنک است که رایحه‌ای ملایم و دخترانه دارد. پخش بوی این ادوپرفیوم روزانه چندان بالا نیست اما ماندگاری خوبی دارد. شیشه 75 میلی‌لیتری از این عطر قیمتی درحدود 3 میلیون و 450 هزار تومان دارد..

 

انتهای پیام

مرتبط با : ریحاعطرافشانمیثم عطر
نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز