5 عطر زنانه خنک تابستانی زیر 3 میلیون تومان

ژیوار

انتخاب عطر به میزان زیادی مرتبط با سلیقه شخصی افراد است و با این حال فصل تابستان و گرمای هوا، ضرورت انتخاب عطر خنک برای حفظ شادابی و طراوت در طول روز را ایجاد می‌کند. استفاده از عطرهایی با رایحه تند و گرم در فصل تابستان چندان خوشایند نیست. انتخاب عطر با رایحه خنک و در عین حال داشتن لطافت زنانه دشوار است و ظرافت‌ خاصی را می‌طلبد. پرطرفدارترین و محبوب‌ترین عطرهای خنک زنانه مناسب تابستان دارای رایحه میوه‌ای و یا گلی هستند و در فصل گرما ماندگاری بیشتری دارند.

کاماپرس در ادامه این گزارش به معرفی پنج عطر خنک تابستانی با بودجه سه میلیون تومان پرداخته است.

جسوس دل پوزو هالووین بلو دراپ

این عطر اسپانیایی با رایحه گلی برای اولین بار در سال 2012 وارد بازار شد. رایحه خنک و تازه این عطر باعث شده که انتخاب بسیار مناسبی برای فصل تابستان باشد. نت‌های ابتدایی این عطر با رایحه مرکبات، سیب و اسطوخدوس آغاز شده و در نت‌های میانی گل بنفشه، یاس و گل‌های سفید خودنمایی می‌کنند. در آخر نت‌های پایانی با رایحه هل، مشک، ادویه‌جات و عنبر در خاطر می‌ماند. این عطر اسپانیایی شادابی و طراوت را در روزهای گرم تابستانی به ارمغان می‌آورد و به قیمت دو میلیون و 50 هزار تومان به فروش می‌رسد.

بیشتربخوانید:

عطر زنانه دیوید یورمن فرش اسنس

ادوتویلت دیوید یورمن برای اولین بار در سال 2011 وارد بازار شد که با رایحه خنک و دل‌انگیز، به یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها برای فصول گرم تبدیل شده است. این عطر جزو گروه بویایی گلی میوه‌ای دسته‌بندی می‌شود و ماندگاری نسبتا خوبی دارد. نت‌های ابتدایی فرش اسنس با رایحه انگور فرنگی سیاه، دانه‌های قرمز، ترکیبات سبز و سیب سرخ خودنمایی می‌کنند و در ادامه نت‌های میانی با رایحه رز، سنبل آبی و گل صدتومانی پدیدار می‌شوند. در آخر نت‌های پایانی با رایحه چوب کشمیر، مشک و سدر ماندگار می‌شوند. این عطر به قیمت یک میلیون و 760 هزار تومان به فروش می‌رسد.

دریان سفر امید

دیوید یور من دلیکیت اسانس

عطر دیوید یور من دلیکیت اسانس با رایحه شیک و فریبنده یکی از انتخاب‌های مناسب برای فصل گرما است. این عطر خنک ترکیب جذاب و لطیفی از زنانگی ارائه کرده و توجه هر کسی را به خود جلب می‌کند. دیوید یور من دلیکیت اسانس در سال 2011 برای اولین بار عرضه شد و دارای ماندگاری نسبتا متوسط است. نت‌های ابتدایی این عطر با رایحه لاله مردابی، شکوفه پرتقال و فلفل صورتی آغاز می‌شود و در ادامه نت‌های میانی با رایحه رز و گل صدتومانی آشکار می‌شوند. نت‌های پایانی در آخر با رایحه مشک، کهربا و روایح چوبی ماندگار می‌شوند. این عطر به قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان قابل تهیه است.

عطر زنانه گس گرل

عطر گس گرل یکی در سال 2013 با رایحه گلی میوه‌ای وارد بازار شد. طبع خنک و رایحه لطیف، این عطر را به یکی از بهترین گزینه‌های برای استفاده در تابستان تبدیل کرده است. رایحه‌ اغواکننده این عطر توجه همگان را جلب می‌کند و نت‌های ابتدایی آن با رایحه ترنج، خربزه و تمشک آغاز می‌شود. آکوردهای میانی با رایحه ارکیده، گل سوسن و اقاقیا سیاه خودنمایی می‌کنند و در آخر نت‌های پایانی با رایحه وانیل و چوب صندل سفید نمایان می‌شوند. این عطر خنک به قیمت دو میلیون و 730 هزار تومان به فروش می‌رسد.

عطر زنانه جورجیو بورلی هیلز جی زنانه

جورجیو بورلی هیلز برای اولین بار در سال 1999 با رایحه شیک و منحصربه‌فرد وارد بازار شد. این عطر در دسته رایحه‌های گلی‌ میوه‌ای طبقه‌بندی می‌شود. نت‌های ابتدایی این عطر با رایحه گریپ فروت، آناناس و خربزه آغاز می‌شوند و در ادامه نت‌های میانی با رایحه زنجبیل، گل صدتومانی، ارکیده و هلو آشکار می‌شوند. در آخر آکوردهای پایانی با رایحه خس خس و چوب صندل سفید ماندگار می‌شوند. این عطر جذاب و گیرا به قیمت دو میلیون و 630 هزار تومان قابل تهیه است.

انتهای پیام

مرتبط با : آقای عطرتایمو شاپکاج شاپ
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز