5 عطر زنانه تابستانی برای خانم های بالای 40 سال

ژیوار

هر عطر دستورالعمل و یا اتیکتی برای ساعتی از شبانه‌روز و یا فصلی که از آن استفاده می‌شود دارد؛ اما هیچ خط قرمزی درمورد سن و سال استفاده از عطرها نداریم. با وجود این، تکامل شخصیت افراد با بالا رفتن سن، پختگی سلیقه آن‌ها را در انتخاب اکسسوری‌های مانند عطر به نمایش می‌گذارد.

کاماپرس در این گزارش 5 عطر زنانه تابستانی را برای خانم‌های بالای 40 سال معرفی می‌کند.

1- عطر هرمس ژور دهرمس

ژور دهرمس ادوپرفیومی شیرین و خنک از برند فرانسوی هرمس است که رایحه‌ای گلی دارد. رایحه‌ این عطر با بویی ترش، خنک و کمی شیرین آغاز می‌شود و به‌مرور رایحه ملایم و شیرین آن با رایحه گل‌های سفید و یاسمن خود را نشان می‌دهد. در پایان نیز اثری ملایم و تلخ و کمی شیرین از آن برجا می‌ماند.

ماندگاریژور د هرمس باتوجه به روایح به کار رفته در آن متوسط است و همین‌طور بهتر است از این عطر تابستانی در موقعیت‌های رسمی استفاده کنید. شیشه محتوی 85 میلی‌لیتر از این عطر لوکس را می‌توانید به قیمت 7 میلیون و 500 هزار تومان خرید.

دریان سفر امید

بیشتر بخوانید:

2- عطر ورساچه اروس پور فم

ادوپرفیوم اروس پور فم از برند ایتالیایی ورساچه با رایحه خنک و شیرین انتخابی مناسب برای روزها و شب‌های فصل تابستان است. ماندگاری و پخش بوی این عطر نسبتاً بالا است و رایحه آن ترکیبی از لیمو، گل‌های سفید و چوب را به مشام می‌رساند. 100 میلی‌لیتر از این عطر، به قیمت حدوداً 5 میلیون تومان فروخته می‌شود.

3- عطر میسون فرانسیس کورکجان آکوا یونیورسالیس فورت

آکوا یونیورسالیس فورت، ادوپرفیومی ملایم و خنک و شیرین از برند فرانسوی میسون فرانسیس کورکجان است. این عطر زنانه‌مردانه رایحه‌ای چوبی مشکی گلی دارد که برای استفاده در محافل روزانه مناسب است. این عطر پخش بویی خوب و ماندگاری عالی دارد. شیشه‌ حاوی 70 میلی‌لیتر از این ادوپرفیوم خنک حدوداً 14 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

4- عطر کرید جاردین دی امالفی

این ادوپرفیوم شیرین به‌واسطه طبع خنک و رایحه مرکباتی آن برای استفاده در روزها و شب‌های تابستانی مناسب است. ماندگاری این عطر بسیار خوب و پخش بوی آن متوسط است. شیشه حاوی 75 میلی‌‌لیتر از این عطر گران‌ثیمت که به برند فرانسوی کرید تعلق دارد به قیمتی رحدود 17 میلیون تومان فروخته می‌شود.

5- دیپتیک فیلوسیکوس

این ادوپرفیوم شیرین و خنک فرانسوی تنها برای استفاده زنان نیست و مردان نیز می‌توانند با رایحه چوبی-معطر آن در مهمانی‌های شبانه ماه تابستان حاضر شوند. این عطر فرانسوی ترکیبی از رایحه انجیر، نارگیل و چوب است که ابتدا با بوی نیمه شیرین و کمی تلخ آغاز می‌شود؛ کم‌کم رایحه شیرین آن افزایش می‌یابد درحالی‌که رایحه ضعیفی از چوب در پس‌زمینه وجود دارد. پخش بوی این عطر قابل قبول و ماندگاری آن متوسط است. حجم عظر دیچتیک فیلوسیکوس موجود در شیشه به غلظت عطر بستگی دارد؛ غلظت ادوپرفیوم این عطر در شیشه 75 میلی‌لیتری به فروش می‌رسد و قیمتی درحدود 8 میلیون و 500 هزار تومان دارد.

انتهای پیام

نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز