5 شغل گردشگری با حقوق 20 میلیون تومان در تهران

5 شغل گردشگری با حقوق 20 میلیون تومان در تهران-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

صنعت گردشگری یکی از بزرگترین و پر رونق‌ترین صنایع جهان است که درآمد زیادی را برای کشورها و شهرها به همراه دارد. این صنعت فرصت‌های شغلی فراوانی را نیز ایجاد کرده است. در حوزه گردشگری، انواع شغل‌های مختلفی وجود دارد که به افراد امکان می‌دهد در این صنعت فعالیت کنند و درآمد خود را بهبود بخشند. از جمله شغل‌های مورد توجه در حوزه گردشگری می‌توان به راهنمای گردشگری، کارشناس مسافرت و گردشگری، مدیر هتل و رستوران، راهنمای موزه، مترجم توریستی و همچنین راهبر تور اشاره کرد.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل در حوزه گردشگری و با حقوق 20 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس فروش تور و بلیط خارجی

شرکتی که در زمینه امور اخذ ویزا، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی فعالیت دارد به دنبال استخدام کارشناس فروش تور و بلیط خارجی با بیش از 3 سال سابقه کاری است. این شرکت برای این موقعیت شغلی 20 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته و به فردی آشنا با کلیات و مفاهیم مربوط به صنعت گردشگری و جهانگردی، مسلط به نرم افزار Office و CRM و همچنین آشنا به زبان انگلیسی نیاز دارد.

استخدام کارشناس امور مهاجرت استرالیا

یک موسسه مهاجرتی که بر مهاجرت به استرالیا تمرکز دارد کارشناس امور مهاجرت استرالیا استخدام می‌کند. این فرد باید وظایفی چون ارزیابی شرایط متقاضیان ویزاهای استرالیا، ارتباط با موکلین در خصوص تکمیل مدارک و اطلاعات و ارائه مشاوره به متقاضیان و موکلین را بر عهده بگیرد. تسلط به زبان انگلیسی برای تصدی این شغل حائز اهمیت بوده و حقوق فرد 20 میلیون تومان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

استخدام مشاور ارشد اخذ ویزا

یک کمپانی بین‌المللی که برگزارکننده تورهای خارجی به مقاصد آمریکای شمالی، اروپا و آسیا است به مشاور ارشد اخذ ویزا نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 20 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. آشنایی با زبان انگلیسی و فرم‌های اداری و همچنین تسلط به سیستم‌‌های CRM برای شروع این همکاری ضروروی اعلام شده و فرد باید حداقل 4 سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد.

استخدام کانتر فروش تور خارجی

یک شرکت فعال در صنعت گردشگری به دنبال استخدام کانتر فروش تور خارجی با 3 سال سابقه کاری و حقوق 20 میلیون تومان است. فرد مورد نظر این شرکت باید به سیستم‌های رزرواسیون آنلاین، کلیه مسیرهای تورهای خارجی، بستن پکیج تورها و رزرو هتل‌های خارجی مسلط بوده و روابط عمومی بالایی داشته باشد. مذاکره و ارتباط با تامین کنندگان و مشتریان جهت پشتیبانی از مسافرین در حین، قبل و بعد از اقامت آنان نیز بر عهده این فرد خواهد بود.

استخدام کارشناس امور مهاجرت تحصیلی

یک موسسه مهاجرتی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کارشناس امور مهاجرت نیاز دارد و برای این شغل 20 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. دانش و سوابق مهاجرت تحصیلی در مورد کشورهای اروپایی و کانادا، روابط عمومی بالا و مهارت فروش، برخورداری از روحیه همکاری و کار گروهی برای شروع این کار حائز اهمیت بوده و فرد باید حداکثر 35 ساله باشد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
آهن رویال
آریاپی
رایانه کمک
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز