5 شغل پرتقاضا در صنعت خودرو

همزمان با افزایش تعداد خودروها در سراسر دنیا، بازار مشاغل مربوط به صنعت خودرو نیز روز به روز گرم‌تر می‌شود. بنابراین، می‌توان ادعا کرد که اینگونه مشاغل هیچگاه اشباع نمی‌شوند و همواره نیاز به نیروی متخصص و مجرب در این زمینه وجود دارد.

اغلب شغل‌های مرتبط به صنعت خودرو از درآمد خوبی برخوردار بوده و معمولاً به تحصیلات دانشگاهی هم نیاز ندارند. تمامی افراد جویای کار می‌توانند با سپری کردن یک دوره کارآموزی یا آموزشی، وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند. کاماپرس در ادامه، 5 شغل پرتقاضا در صنعت خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهد؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ اشتغال و استخدام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*یک شرکت بزرگ توزیع‌کننده لوازم یدکی در یزد نیازمند همکاری با یک کارشناس فروش و بازاریابی به صورت تمام وقت است. حداقل حقوق در نظر گرفته شده برای این موقعیت شغلی 8 میلیون تومان بوده و حداکثر سن متقاضیان باید 40 سال باشد. آشنایی با فنون و اصول مذاکره، آشنایی با لوازم یدکی خودرو و آشنایی با آفیس از جمله مهارت‌های مورد نیاز برای احراز در این شغل محسوب می‌شود.

*یک شرکت معتبر و فعال در زمینه خرید و فروش خودرو، تعمیرکار مکانیک خودرو با حداقل حقوق 10 میلیون تومان استخدام می‌کند. متقاضیان باید دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم فنی مرتبط و دو سال سابقه کار در سیستم خدمات پس از فروش خودرو باشند. محدوده محل کار در کیلومتر 14 جاده مخصوص تهران-کرج است.

کرمان موتور شیراز

*یک شرکت فعال در حوزه خرید و فروش خودرو در تهران نیازمند همکاری با نیرویی جوان و آقا در موقعیت شغلی کارشناس فروش خودرو است. متقاضیان باید حداکثر 38 سال سن داشته و ترجیحاً در غرب تهران سکونت داشته باشند. همچنین، داشتن گواهینامه و اطلاعات مختصر از مسائل فنی خودرو الزامی است. حداقل حقوق این شغل ماهیانه 10 میلیون تومان بوده و داشتن سابقه کاری برای احراز، اهمیتی ندارد.

*یک شرکت فعال در زمینه تولید قطعات خودرو، کارشناس مدارک مهندسی محصول با حقوق 14 میلیون تومان استخدام می‌کند. از جمله مزایای همکاری با این شرکت می‌توان به بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، ناهار، ارزاق ماهانه و سرویس ایاب و ذهاب اشاره کرد. متقاضیان باید با الزامات IATF، فرآیند APQP، نقشه خوانی و تلرانس‌های هندسی آشنایی کافی داشته باشند.

*یک شرکت معتبر در تهران آماده همکاری با یک نفر کارشناس فنی خودرو (آقا) به صورت تمام وقت است. حقوق تعیین شده برای این موقعیت شغلی ماهیانه 16 میلیون تومان بوده و داشتن حداقل سه سال سابقه کاری در سیستم خدمات پس از فروش خودرویی الزامی است.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
قیمت روز لپ تاپ
ایمالز
دومینیکا پارادایس
آسیاتک
آریا کیا سفر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت