5 شغل پاره وقت برای خانم ها با حقوق 10 تا 15 میلیون تومان

5 شغل پاره وقت برای خانم ها با حقوق 10 تا 15 میلیون تومان-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

در دنیای امروز، بسیاری از افراد به دنبال شغل‌های پاره وقت هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد در کنار تعهدات دیگر خود، در یک محیط دفتری و اداری فعالیت کنند. این نوع شغل‌ها به عنوان گزینه‌ای مناسب برای کسانی که به دنبال انعطاف‌پذیری زمانی هستند، جذابیت بالایی دارند.

شغل‌های پاره وقت دفتری و اداری می‌توانند شامل مواردی مانند معاونت اداری، کارمند دفتری، منشی، کارشناس مالی، کارشناس بازرگانی و … باشند. این شغل‌ها عموماً نیازمند مهارت‌های اداری، سازماندهی و ارتباطات قوی هستند و به علاوه، ممکن است نیاز به استفاده از نرم‌افزارها و فناوری‌های مختلف داشته باشند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل دفتری و اداری نیمه وقت در تهران با حقوق 10 تا 15 میلیون تومان برای خانم‌ها را معرفی می‌کند.

استخدام مسئول پذیرش

یک کیلینیک زیبایی به دنبال استخدام مسئول پذیرش خانم به صورت نیمه وقت و با حقوق 15 میلیون تومان است. برای تصدی این شغل برخورداری از بیش از 3 سال سابقه کاری به همراه روحیه کار تیمی و فن بیان قوی ضروری اعلام شده است. فرد در این شغل سه روز در هفته از ساعت 8 صبح تا 21 و به صورت چرخشی فعالیت خواهد داشت.

استخدام مدیر داخلی

یک آموزشگاه موسیقی مدیر داخلی خانم با حقوق 10 میلیون تومان برای شیفت کاری عصر استخدام می‌کند. فرد برای شروع این همکاری به بیش از 3 سال سابقه کاری نیاز دارد. مهارت‌های لازم عبارتند از روابط اجتماعی بالا و برقراری تعامل سازنده با اساتید و هنرجوها؛ همچنین فرد باید توانایی برنامه‌ریزی و پیگیری امور آموزشی هنرجویان را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

استخدام منشی خانم

یک مطب زیبایی به منشی خانم به صورت نیمه وقت نیار دارد و برای این موقعیت شغلی 13 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. فرد مورد نظر این شرکت سه روز در هفته به صورت حضوری کار می‌کند و باید به ادمینی، تولید محتوا، ادیت حرفه‌ای عکس و فیلم مسلط بوده و با نرم افزارهای آفیس آشنا باشد. تسلط به فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام نیز لازم است.

استخدام منشی و مسئول دفتر

یک بازرگانی داخلی و خارجی و تولید قطعات صنعتی در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد به صورت نیمه وقت منشی و مسئول دفتر خانم استخدام می‌کند. شرکت برای این شغل 10 میلیون حقوق در نظر دارد. از موارد مهم در تصدی این شغل می‌توان به آشنایی با حسابداری و همچنین آشنایی با ورد و اکسل اشاره کرد.

استخدام منشی

یک آموزشگاه زبان به دنبال منشی خانم به صورت نیمه وقت است. حقوق این فرد 11 میلیون تومان تعیین شده و شرایط سنی 22 تا 35 سال است. این فرد باید دارای حداقل مدرک تحصیلی لیسانس بوده و در انجام امور دفتری و اداری، پاسخگویی تلفن توانا باشد. آشنایی با کامپیوتر (Word و Excel) و همچنین آشنایی با زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح متوسط نیز لازم است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
رایانه کمک
آهن رویال
روکش مارال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز