5 شغل مدیریت فروش با حقوق بالای 50 میلیون تومان در تهران

5 شغل مدیریت فروش با حقوق بالای 50 میلیون تومان در تهران-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

مدیریت فروش یکی از شغل‌های پرطرفدار و پرمخاطب در صنعت است که از مهارت‌های فراوان و تجربه قوی برای موفقیت نیاز دارد. افرادی که در حوزه مدیریت فروش فعالیت می‌کنند، عهده‌دار برنامه‌ریزی، استراتژی‌گذاری، رهبری تیم و برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران هستند. با توجه به اهمیت و تأثیرگذاری این شغل در موفقیت تجاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال جذب و استخدام مدیران فروش با توانایی‌های بالا و تجربه قوی هستند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل مدیریت فروش با حقوق بالای 50 میلیون تومان در تهران را بررسی می‌کند.

استخدام مدیر فروش

یک شرکت تولید کننده میزهای تلویزیون، آینه کنسول چوبی و … به دنبال استخدام مدیر فروش با 5 ساله سابقه کار مرتبط و به ویژه در زمینه مدیریتی است. شرکت برای این موقعیت شغلی 60 تا 80 میلیون تومان حقوق و بازه سنی 35 تا 50 سال را در نظر دارد. برخورداری از مهارت متقاعدسازی، مدیریت و رهبری برای تصدی این شغل ضروری است.

استخدام سرپرست فروش منطقه‌ای

شرکتی در زمینه واردات قطعات الکترونیکی فعالیت می‌کند به سرپرست فروش منطقه‌ای با حقوق 60 تا 80 میلیون تومان نیاز دارد. تسلط کامل در امور فروش (خرده ، عمده ، سازمانی)، آشنایی به فروش مویرگی و حداقل پنج سال سابقه کار و سه سال سابقه کار مدیریتی برای شروع این همکاری الزامی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام مدیر فروش سازمانی

یک شرکت فعال در صنایع غذایی به دنبال استخدام مدیر فروش سازمانی است. فرد مورد نظر این شرکت باید درای 10 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه باشد. تسلط به حوزه پوشاک مردانه و شناخت کامل محصولات و مواد اولیه تولیدی برای این کار حائز اهمیت است. حقوق این فرد از 50 تا 70 میلیون تومان خواهد بود.

استخدام سرپرست فروش

یک شرکت فعال در حوزه معماری به دنبال استخدام سرپرست فروش با بیش از 7 سال سابقه کاری مرتبط بوده و برای این شغل 50 تا 65 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. توانایی برنامه‌ریزی و کنترل، ثبت و پایش اطلاعات فروش نمایندگی‌ها، مشتریان و بازار از موارد ضروری برای تصدی این شغل به شمار می‌رود.

استخدام مدیر ارشد فروش مویرگی

یک شرکت پخش که در زمینه کالاهای مصرفی و تند گردش فعال است مدیر ارشد فروش مویرگی (آقا) استخدام می‌کند. این فرد باید بر عملکرد واحد فروش شرق تهران و واحد فروش غرب تهران که به صورت مجزا بوده نظارت کند و کنترل، رهبری و اشراف داشته باشد. حقوق این فرد از 60 تا 80 میلیون تومان محاسبه خواهد شد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
آریاپی
آهن رویال
اوج آرام
رایانه کمک
ایده سبز
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز