5 شغل لاکچری با حقوق 50 میلیون تومان در تهران

5 شغل لاکچری با حقوق 50 میلیون تومان در تهران/ آذر 1402

با نیازهای روزافزون اقتصاد و افزایش جمعیت، یافتن شغلی با درآمد بالا به ویژه در کلان شهرهایی مانند تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. اگرچه این مشاغل معمولاً به تحصیلات عالی و مهارت‌های تخصصی نیاز دارند، اما در نتیجه حقوق بالایی را ارائه می‌دهند. اما چه مشاغلی می‌تواند برای افراد درآمد بالایی به همراه داشته باشد؟ این مشاغل لاکچری در زمینه‌های مختلفی از جمله مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی و فروش پذیرای جویندگان کار هستند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق 50 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر فروش

یک شرکت تبلیغاتی و تسهیل‌گر خدمات آموزشی به دنبال استخدام مدیر فروش است. این مدیر فروش باید بیش از سه سال سابقه کار داشته باشد و 50 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. از توانمندی‌های فردی لازم برای تصدی این شغل می‌توان به آموزش پذیری بالا، روحیه کار تیمی، برقراری ارتباط موثر، تونایی حل مساله و تیم سازی و مدیریت زمان اشاره کرد. این مدیر فروش باید توانایی مدیریت تیم فروش تلفنی و انجام فروش تلفنی را داشته باشد. همچنین به یکی از CRM های موجود در بازار و  نرم افزارهای آفیس مخصوصا اکسل تسلط کامل داشته باشد.

استخدام مدیر امنیت اطلاعات

یک شرکت که در زمینه منابع انسانی و ارائه فرصت‌های شغلی به افراد جویای کار فعالیت می‌کند به دنبال استخدام مدیر امنیت اطلاعات است. نگهداری سرورها و سوئیچ‌ها، توسعه پروتکل احراز هویت امنیتی، بررسی و بهبود عملکرد خدمات امنیتی، انجام تست‌های دوره ای خدمات امنیتـی و نظارت بر نصب نرم افزار و سخت افزار جدید از وظایف این مدیر است. فرد مورد نظر این شرکت باید بین 30 تا 45 سال سن و بیش از 5 سال سابقه کار داشته باشد. همچنین آشنایی کافی به زبان انگلیسی الزامی است. شرکت برای این موقعیت شغلی 50 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید:

کرمان موتور شیراز

استخدام مدیر اجرایی کافه

یک کافه که به سرو انواع نوشیدنی، شیرینی‌جات و نان‌ها می‌پردازد به دنبال یک مدیر اجرایی آقا با 50 میلیون تومان حقوق است. فرد مورد نظر  باید حداقل 5 سال سابقه کاری در مدیریت کافه و رستوران داشته باشد. همچنین از توانایی آنالیز بازار، مدیریت هزینه‌ها و برقراری ارتباط موثر با همکاران و مشتریان برخوردار باشد. برنامه‌ریزی، نظارت و مدیریت عملیات و تولید روزانه کافه، مدیریت و نگهداشت نیروی انسانی و ارائه گزارش‌های مدیریتی با استفاده از نرم افزار و داشبوردهای مدیریتی از وظایف این فرد است.

5 شغل لاکچری با حقوق 50 میلیون تومان در تهران-کاماپرس

استخدام مدیر مالی

یک شرکت فعال در حوزه تهیه و توزیع قطعات خودرو، مدیر مالی استخدام می‌کند. این مدیر مالی باید بیش از 6 سال سابقه کاری داشته باشد و 50 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. فرد باید توانایی برنامه‌ریزی مستند و مکتوب در جهت تحقق خط‌مشی و اهداف تعیین‌شده را داشته باشد. همچنین برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی مالیاتی کسب و کار و ظارت و کنترل به‌ منظور حفـظ و نگهداری اموال و دارایی‌های شـرکت به عهده این مدیر مالی خواهد بود.

استخدام معاون اجرایی هلدینگ

یک هلدینگ فعال در زمینه تولید و بازرگانی تجهیزات الکترونیکی، پزشکی، برودتی و الکتریکی، معاون اجرایی خانم استخدام می‌کند. متصدی این شغل به عنوان مدیر بخش معاونت اجرایی هلدینگ توان و نقش و مسئولیتی هم تراز با قائم مقام مدیر کل هلدینگ را خواهد داشت. تحصیلات لیسانس یا بالاتر، حداقل 2 سال تجربه مدیریت عاملی یا عضویت در هیات مدیره و حداقل 3 سال تجربه معاونت اجرایی و قائم مقامی مدیرعامل برای شروع همکاری با این شرکت الزامی است. این فرد برای فعالیت در این موقعیت شغلی 50 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نرم افزار حسابداری
آسیاتک
آریا کیا سفر
قیمت روز لپ تاپ
دومینیکا پارادایس
ایمالز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “5 شغل لاکچری با حقوق 50 میلیون تومان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت